Karşı konulmaz bir fiyata bazı Under Armor kulaklıkları alın

Spor yapmak, müzik dinlemek kablosuz kulaklıklar sayesinde tamamen yaygınlaştı. Eğer terletmeyen yenilerini almayı düşünüyorsanız, artık bazıları var. Under Armour kulaklıklar indirimde tam olarak aradığınız şey bunlar. Böylece onları alabilirsiniz.

Bahsettiğimiz aksesuarın işbirliği vardır. JBL böylece telefonunuzda izlediğiniz dizilerin keyfini çıkarırken veya müzik çalarken sorun yaşamamanız için ses kalitesi yeterince iyi olur (iyi performanslarına bir örnek, 20 ile 20 arasında değişen frekansları işleyebilmeleridir. 20.000 Hz’e kadar). Mesele şu ki, kalite oldukça iyialtı milimetreden daha büyük diyaframları içerdiklerinden, bu endişe etmemeniz gereken bir şeydir.

White Under Armour JBL Kulaklık

Bunlar boyun tipi kasklardır, yani daha fazlasını elde etmek için bu yere yerleştirilmiş küçük bir kablo içerdikleri anlamına gelir. istikrar onları kullanırken. Bu nedenle konfor oldukça iyiyse, aynı zamanda kulağa en iyi şekilde oturması için silikon uçlara sahip seçeneklerden biri olduğu için. Bu arada indirimde olan Under Armor kulaklığın modeli renkli olanıdır. Beyazbu yüzden çekici ve kontroller, tüm reprodüksiyonları yönetmenize izin veren kullanışlı bir entegre kontrolde eksik değil.

Bu kablosuz kulaklıkları satın almayı teklif edin

Şu anda mükemmel bir indirim eBay’de, yararlanabileceğiniz özel tasarruf 60 Euro olduğundan, bu %40 genellikle piyasada sahip oldukları fiyata göre. entegre olması gibi ilginç seçeneklerle mikrofon bu aksesuarın eller serbest olarak kullanılabilmesi ve aramaları cevaplamak için telefonu cebinizden çıkarmak zorunda kalmamanız için, bu cihaz için satın alma linkini bırakıyoruz (nakliye için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok) en çarpıcıdır.

Bu Under Armour kulaklıklarda olumlu olan şeyler

Bunlardan biri, özerkliğin, kullanıcıların neye ihtiyaç duyduğu konusunda herhangi bir sorun yaşamadan yanıt vermesidir. Bunu söylüyoruz çünkü sadece bir şarjla elde etmek mümkün on saatten fazla kullanım fiş aramak zorunda kalmadan. Bu nedenle, çok sayıda kilometre koşmanız gereken bir antrenmanı veya bir yarışmayı bitirmek için fazlasıyla yeterlidirler. Bu arada, bu aksesuarın ağırlığını merak ediyorsanız, yer almaktadır. 50 gramın altında. Bu nedenle paha biçilemez.

Zırh Altında Kulaklık Kulaklık Kontrolü

Bu Under Armour kulaklıklar hakkında olumlu şeyler hakkında yorum yapmayı bitirmek için, unutulmaması gereken bir şey, bunun bir model olduğudur. ter ve su sıçramalarına karşı direnç, bu nedenle yağmurla ilgili herhangi bir sorunu yoktur. Bu mükemmel dayanıklılık sağlar. Ayrıca cihazlarla uyumluluğu iOS ve Android kablosuz bağlantı arabirimi olarak Bluetooth kullandığından mükemmeldir.

Topes de Gama’da ilk olarak Karşı konulmaz bir fiyata Under Armor kulaklıkları alın girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…