Xiaomi Mi 11: Bugünkü sunumu bizimle canlı ve videolu olarak takip edin

gün geldi. Çin’de Xiaomi Mi 11’i tanıttıktan sonra Çinli şirket, bir etkinlikte bizimle buluşmak için geri döndü. uluslararası sunumu. Bugün her şey beklendiği gibi giderse Xiaomi Mi 11 ile tekrar karşılaşacağız ve elbette euro cinsinden fiyat, yanı sıra resmi kullanılabilirliği. Ve başka türlü nasıl olabilirdi, sunumu bizimle canlı olarak takip edebilirsiniz.

Etkinlik gerçekleşecek Bugün, 8 Şubat, 13:00’da., İspanyol yarımadası saati. Canlı yorumlarımız ile canlı sayfamız, Twitter profilimiz @xataka ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Bölgelere göre tarifeler şöyle:

  • ispanya: 13:00 (Kanarya Adaları’nda 12:00).
  • Meksika: 06:00.
  • Ekvador, Kolombiya, Küba: SABAH 7.00.
  • Venezuela: 08:00.
  • Şili, Arjantin: 09:00.

ne görmeyi bekliyoruz

Sürprizler olmadıkça, Xiaomi olaylarında oldukça normal olan bir şey, bugünün ana kahramanı olacak. Xiaomi Mi 11. Şirket, 28 Aralık’ta Çin’de en yüksek kaliteli ürüne olan ana taahhüdü olarak sundu ve bugün tam güvenlikle birlikte fiyatını Euro olarak bileceğiz. Çin’de fiyat değişmek için 500 Euro’dur, ancak kesinlikle sınırlarımıza biraz daha yüksek bir rakamla ulaşacaktır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/0a/18/62/5fea0b2e4bd22ffa2f/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/4f/8e/62/5fea0e553bef075b58/original/mini-xtk-xiaomi-2.jpeg»}

Özellikler açısından, terminal bize bir QHD+ çözünürlüğe sahip 6.81 inç kavisli AMOLED panel, 120 Hz yenileme hızı ve HDR10+ uyumluluğu. İçeride bir Snapdragon 888 işlemci, 8 ila 12 GB RAM ve 128 ila 256 GB dahili depolama buluyoruz, ancak uluslararası sürümleri öğrenmek için beklememiz gerekecek.

Geri kalanı için, Mi 11 varsayılan olarak kutuya dahil etmediğinden, şirketin şarj cihazı hakkında karar verip vermediğini görmek gerekecek (ancak satın alma işlemi sırasında, en azından Çin’de ek bir ücret ödemeden elde edilebilir) ). Ayrıca şirketin yeni «My Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition“, namı diğer yeni bir elektrikli scooter. Her durumda, etkinliğin gelmesine az bir süre kaldı, bu yüzden bizimle birlikte takip edeceğinizi umuyoruz!

Canlı | Xiaomi Mi 11’in sunumunu bizimle takip edin

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Xiaomi Mi 11: Bugünkü sunumu bizimle canlı ve videolu olarak takip edin aslen yayınlandı Xataka Joseph Garcia’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…