Ne Xiaomi Redmi Note 9 satın alınır: videoda Redmi Note 9, Note 9S, Note 9T ve Note 9 Pro arasında karşılaştırma

Redmi Note 9, Redmi Note 9S, Redmi Note 9T, Note 9 Pro… hayır, tekerleme değil, ailelerden biri En çok satan kitap Xiaomi telefonların. Başarının büyük kısmı kalite fiyatında yatmaktadır, ancak aralarında doğru satın almayı yapmak için dikkate almaya değer farklılıklar vardır. Hangi Redmi Note 9’u satın almalı? Bu videoda size en uygun olanı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Redmi Note 9, Redmi Note 9S, Redmi Note 9T ve Note 9 Pro’yu güçlü ve zayıf yanlarını ve aralarındaki farkları ve benzerlikleri keşfetmek için kapsamlı bir şekilde test ettik, böylece net olabilirsiniz. hangi Redmi Note 9 sana yakışıyor?.

Ana benzerlikler tasarım, ekran ve pil bölümünde bulunur. Çekici bir tasarıma ve ekranın iyi kullanımına sahip büyük terminallerden bahsediyoruz. Ailenin güçlü yönlerinden biri özerkliktir..

Ve farklılıklar? onları içinde buluyoruz performans, optik ve 5G (veya eksikliği), kullanıcı tipinize, fotoğraf beklentilerinize veya en son bağlantı isteyip istemediğinize bağlı olarak seçiminizi belirleyebilecek üç bölüm.

Bu içerik, Xataka ile marka arasındaki bir işbirliği ve sponsorluktur, ancak senaryo veya tema seçimi konusunda herhangi bir anlaşma yoktur. Editoryal içerik tamamen Xataka tarafından hazırlanmıştır.

– Haberler Ne Xiaomi Redmi Note 9 satın alınır: videoda Redmi Note 9, Note 9S, Note 9T ve Note 9 Pro arasında karşılaştırma aslen yayınlandı Xataka Eva Rodriguez de Luis’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…