Xiaomi bunu doğruladı: En popüler mobil serilerinden biri bu yıl geri dönecek

Xiaomi’nin kurucu ortağı ve CEO’su Lei Jun tarafından düzenlenen bir konferansla şirket, mobil serilerinden birinin yeni bir bölümünün gelişi tarihin en popüleri.

Tabii ki, aile ile ilgili Xiaomi Mi Karıştırmaİlk modeli 2016 yılında piyasaya çıkan ve yıllar içinde yenilenerek Xiaomi mobil kataloğunu oluşturan tüm seriler arasında en yenilikçi seri haline gelen . kendi inovasyonunla boğul 2019’da Mi MIX Alpha’yı tanıtırken.

Xiaomi, 2021’de yeni bir Mi MIX olacağını onayladı.

Mi MIX 4 2021’de geliyor

Bu konferansta markanın takipçilerinin sorularını yanıtlayan Lei Jun, Mi MIX serisinin yeni modelinin gelişi bu yıl 2021 için planlanıyor. Ve bu cihaz hakkında henüz pek bir şey bilinmemekle birlikte, 2019’un başlarında piyasaya sürülen ve Xiaomi’nin çoğu bölgede pazarlayabileceği Xiaomi Mi MIX 3’ün yerini alan bir cihaz olması bekleniyor. Mi MIX Alpha’da olduğu gibi üretim ve kullanılabilirlik sorunları.

Her iki durumda da, büyük olasılıkla yılın ortasına kadar beklemek zorunda, ancak daha sonraya kadar, bu cihazı tanıyabilmek için. Sonuçta, Xiaomi Mi 11 yeni geldi ve çok kısa sürede küresel referans cihazı Şirketin.

Yeni Xiaomi tabletleri yolda

Ancak Xiaomi’nin kurucusu tarafından düzenlenen konferanstan aldığımız tek haber yeni bir Mi MIX’in gelişi değil. İçinde, şirketin sahip olduğu da doğrulandı. kataloğunun tablet segmentini canlandırma niyetiMi Pad 4 Plus’ın gelişinden sonra 2018’den beri kayıp.

Yine, şirketin yeni nesil tabletleri hakkında oldukça az şey biliyoruz, ancak Xiaomi’nin niyeti açık. boşluğu doldur için piyasada mevcut Android tabanlı tabletlersöz konusu olduğunda sağladıkları kolaylık nedeniyle bu tür cihazların popülaritesinin hızla arttığı bir zamanda. tele çalışma veya içeriği evden tüketin.

2021, şirketin ilk akıllı gözlükleri ve belki de 1.500 avroya yakın bir fiyata sahip bir cep telefonu da dahil olmak üzere önümüzdeki aylarda ortaya çıkmaya hazır harika şeyleri olan Xiaomi için harika bir yıl olacağa benziyor.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Xiaomi girişi bunu doğruluyor: Bu yıl geri dönecek en popüler mobil serilerinden biri ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…