Bilgisayarınızda bağlantı sıkıntısı çekiyorsanız, Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma size en yeni bağlantı noktalarını 40 Gbps’ye varan hızlarla sunar.

Birçok bir bilgisayarın seri sahip olduğu bağlantı noktaları masaüstü veya dizüstü bilgisayar, sonunda her zaman yetersiz kalmayı başarırız, bu noktada Razer’ın az önce duyurduğu gibi onları tamamlamamıza yardımcı olan bazı harici aksesuarlara başvurabiliriz.

Hakkında Thunderbolt 4 Dock Chroma ve temelde bilgisayarımızın bağlantı olanaklarını genişletip güncelleyebileceğimiz 190 x 74,5 x 27 mm’lik bir bağlantı kutusudur. Windows 10 veya Macile uyumlu son teknoloji bir arayüz ile USB4.

Razer

Paket içeriğinde bulunan harici güç kaynağı ile prize takmamız gereken cihaz, bu tür bir depolama alanımız varsa hızlı fotoğraf ve video aktarımı için SD UHS-II kartlar için bir yuvaya sahiptir, ancak bununla birlikte gelir. bir liman gigabit ethernet4 USB Type-C Thunderbolt 4 bağlantı noktası 40Gb/sn ve 3 tane daha USB Tip-A 3.2 Nesil 2 10Gbps’de.

Razer

Besleyerek doğrudan dock üzerinden video sinyalleri gönderebiliriz. 60 Hz’de iki 4K ekran veya 30 Hz’de 8K ve USB Type-C bağlantı noktaları elektrik gücü sağlayabilir 90 wattböylece hem cihazları şarj etmek hem de bir dizüstü bilgisayara güç sağlamak için bunları kullanmak mümkündür.

Razer Yuvası

Üretici ayrıca sete bir sistem eklemeyi seçmiştir. RGB-LED aydınlatma Razer Synapse 3 yazılımından yapılandırabileceğimiz 16,8 milyon renk üretebilen 3,5 mm jak girişi/çıkışı bir kasayı veya bir masaüstü mikrofonunu bağlamak için kullanmak mümkündür.

Thunderbolt 4.0 resmi: 40 Gb/sn ve USB4 için tam destek, yeni Intel standardının sunduğu şey bu

Fiyat ve müsaitlik

Yeni Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma Şimdi üreticinin web sitesinde bir fiyat karşılığında rezerve edilebilir. 329,99 €ancak iki hafta boyunca diğer distribütörlerde satışa çıkmayacak.

Daha fazla bilgi | Razer

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Bilgisayarınızda bağlantı sıkıntısı çekiyorsanız, Razer Thunderbolt 4 Dock Chroma size en yeni bağlantı noktalarını 40 Gbps’ye varan hızlarla sunar. aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…