Yoigo, AgileTV Müşterileri için Apple TV 4K'yı Piyasaya Sürüyor

Yoigo, AgileTV Müşterileri için Apple TV 4K’yı Piyasaya Sürüyor

müşterileri Çevik-TV artık Apple’ın birinci sınıf eğlence cihazının keyfini çıkarabilirsiniz, Apple TV 4K, Yoigo tarafından içerik kataloğu arasında dağıtılan “Geleceğin TV’si” AgileTV televizyon hizmetine abone olarak. Müşteriler ayrıca Apple Music’in keyfini çıkarabilirler, elmalı atari salonuve oyunlar dahil binlerce başka uygulama, Fitness ve eğitim, evdeki en büyük ekran için özel bir cihaz aracılığıyla.

AgileTV 1.500 film ve dizi sunuyor ödül kayıtlar, “son 7 gün”, “dur ve başlat” ve çok daha fazlasını içeren en iyi DTT deneyimiyle birlikte. cihazla Apple TV 4K ile müşteriler, Apple TV+ ve Apple TV kanallarını izlemek için Apple TV uygulamasını kullanabilir ve yeni çıkan binlerce filmi ve klasik favorileri satın alma veya kiralama fırsatına sahip olabilir..

Yoigo ayrıca müşterilere olağanüstü deneyim”sıfır oturum açma” Apple’dano basitleştirmek hatta daha fazla giriş ve müşterilerin beğendikleri içeriğe daha kolay erişmelerini sağlar. İle sıfır oturum açmaApple TV 4K, bir kullanıcı adı ve şifre girmeye gerek kalmadan otomatik olarak AgileTV uygulamasına yüklenecek ve oturum açacaktır..

Gerçek: Apple TV 4K ile sözleşme imzalayan Yoigo müşterileri de Apple TV+ için ücretsiz olarak sunulan bir yıllık sınırlı süreli tanıtım teklifinin keyfini çıkaracakgörebilsinler diye Apple Orijinalleri dünyanın en büyük hikaye anlatıcılarından Apple TV uygulamasında.

“Bugünden itibaren, Yoigo müşterileri, İspanya’da Apple TV 4K ile bu heyecan verici içerik teklifinin tadını çıkaran ilk kişiler oldu. Müşterilerimizin çoğu Apple’ı seviyor ve artık evlerindeki en büyük ekranda, mümkün olan en iyi deneyimle onun eğlence tekliflerinin keyfini çıkarabilecekler.”

Jacobo Gálvez, MASMOVIL Grubu Pazarlama Direktörü

Apple TV 4K ve Çevik TV

Apple TV 4K teklifleri etkileyici özelliklerle en yüksek kalitede sinema deneyimi 4K HDR görüntüler ve Dolby Atmos ile surround ses. AgileTV uygulaması Apple TV uygulamasıyla entegre olduğundan, müşteriler “Şimdi İzle” bölümünde isteğe bağlı şovlara erişebilir ve “Sıradaki”ye şovlar ve filmler ekleyerek hiçbir yeni bölümü kaçırmamalarını sağlar.

Müşteriler, Siri asistanından canlı kanalları, filmleri veya TV şovlarını oynatmasını istemek için Siri uzaktan kumandasını kullanabilir Apple TV’deki AgileTV uygulaması aracılığıyla kullanılabilir. Daha ne, AirPlay simgesine basit bir dokunuşla iPhone, iPad veya Mac’inizde Yoigo kullanıcıları Apple TV uygulamasından 4K HDR filmleri ve TV şovlarını yayınlayabilir ve diğer AirPlay özellikli video uygulamalarından ve ayrıca doğrudan Apple cihazınızdan müzik, fotoğraf ve daha fazlasını aktarın Apple TV 4K’ya bağlı TV’ye.

Yoigo de Fibra ve Móvil oranlarının tüm müşterileri, Apple TV 4K ile birlikte AgileTV’ye abone olabilecekler. Örneğin:

  • – Fibra + LaSinfin GB sonsuzluk sözleşmeli müşteriler, ayda 3 avro karşılığında tam tekliften yararlanabilecekler (AgileTV ayda 3 avro, Apple TV 4K ücretsiz olacak).
  • – Fibra + LaSinfin 40 GB sözleşmeli müşteriler, 7 avro/ay için tam tekliften yararlanabilecekler (24 ay boyunca AgileTV 3 avro/ay ve Apple TV 4K için 4 avro)

çevik televizyon, Apple TV 4K ile birlikte tüm konut ve iş Yoigo fiber ve mobil müşterilerinin yanı sıra hem yeni hem de mevcut müşteriler tarafından kullanılabilir. Daha fazla bilgi için müşteriler herhangi bir Yoigo mağazasına gidebilir, Yoigo.es’e danışabilir veya müşteri hizmetleri merkeziyle iletişime geçmek için 622’yi arayabilir.

Leave a Reply