Bunlardan biri de kalıcılığı olmayan en iyi mobil tarife…

En iyi mobil ücreti düşürmeye çalıştığımızda, şüphelerin ortaya çıkması normaldir: Kalıcılık genellikle dikkate alınması gereken bir faktördür. Bu nedenle, bugünün makalesinde size ne olduğunu anlatacağız. kalıcılık olmadan en iyi oran Bu, her birimizin 2020’de işe alınmasına yakışır, çünkü bu tür bir seçimde para konusunun temel olduğuna şüphe yoktur, ancak diğer faktörlerin de dikkate alınması gerekir.

ararken kalıcılık olmadan en iyi oran Bir hata hakkında yorum yapacağımız için sadece bu konsepte bakmamalıyız, bu yüzden piyasadaki en iyi Samsung’a veya en iyi Huawei’ye sahip olmamızdan bağımsız olarak neye bakmamız gerektiği hakkında biraz yorum yapacağız.

Ve bildiğiniz gibi, örneğin Galaxy S20’yi satın almak için en iyi tekliflerde gördüğümüz gibi, operatörlerin kataloglarında en son model cep telefonlarını sunmaları yaygındır, ancak bu durumda dikkatli olmalısınız çünkü onlar belirli bir oranda sözleşme yapmanız ve bir kalıcılık taahhüdü üstlenmeniz karşılığında ödemeyi kesinlikle bölüştürecektir.

İşte tam da bu tür koşullardan “kaçmak” istiyoruz ve bu nedenle 2020 için kalıcı olmayan oranları gözden geçireceğiz.

Kalıcılık olmadan en iyi oranı elde etmek için nelere dikkat edilmelidir?

kalıcılık olmadan en iyi oran 2020Cep telefonunuzla gezinmek için iyi bir veri hızına ihtiyacınız var.

Açıkçası bulmak için bakmamız gereken ilk şey kalıcılık olmadan en iyi orano özel konseptte.

Basit olarak sınıflandıracağımız çeşitli kalıcılık türleri teklif veya satın alma yoluyla olabilir.

  • Basit: Bu, yıllar önce en çok kullanılan kalıcılık yani sadece operatöre geçerek para cezası ödemeden çıkamayacağınız bir süreyi dayatıyordu. Normalde 12 ya da 18 aydı, 24 ay kalıcılık uygulayan firmalar olmasına rağmen. Neyse ki, bu tip giderek daha fazla kullanılmamaktadır.
  • Teklifle: Bu tür bir kalıcılık, işletmecinin fiyatı üzerinden bize yapılan bir teklifin süresi boyunca uygulanır, yani oran 6 ay boyunca ayda 10 avro indirilirse, kalıcılık tam olarak teklifin süresine eşit olacaktır. .
  • Edinme yoluyla: Bu durumda kalıcılık kur ile değil, işletmeci tarafından edindiğimiz ve finanse ettiğimiz terminal veya cihaz ile ilişkilidir. Bu durumda firma satın almış olduğunuz cihazı satın almanın gerektirdiği taksit sayısı kadar bir süreklilik uygulayacak ve cihaz bedelinin tamamını ödemezseniz daha önce çıkamayacaksınız (bazen rezerve bile ediyorlar). cihaz için ödeme yapmış olsanız bile, daha önce ayrılmak için para cezası).

Bu listede başınıza gelmeyecek kalıcılık olmadan en iyi oran Size en uygun olanı bulmanız için yaptık.

Ancak, operatör değiştirmek istiyorsanız aklınızda bulundurmanız gereken başka şeyler de var:

  • Mobil kullanım: Bu özel durumda, cep telefonunu ne kadar kullandığınızı bilmek önemlidir. Aşağıda sunacağımız kalıcı olmayan fiyatlardan herhangi birini seçerseniz, hepsinin sınırsız görüşmeye sahip olduğunu göreceksiniz, bu İspanya’daki tüm operatörler arasında giderek daha moda hale gelen bir şey. Ancak bize sundukları veriler aynı değil, bu yüzden hangisinin bize en uygun olduğunu bilmek için ayda yaptığımız harcama konusunda net olmalıyız.
  • Kapsam: Tüm operatörlerin genel olarak İspanya’da iyi bir kapsama sahip olduğu çok açıktır, ancak aynı zamanda bir veya başka operatörün kapsamının ihtiyaçlarımız için en yeterli olmadığı belirli durumları ve yerleri de biliyoruz.
  • Operatör anlaşması: Daha az ölçüde, ancak ilgilendiğiniz operatörün müşterileri ile ne tür bir muamele yaptığını, teknik servisinin nasıl çalıştığını ve müşteri hizmetlerinden veya olaylardan sorunların nasıl çözüldüğünü bilmek de önemlidir. Bunun için herkesin kendi fikrini ve deneyimlerini aktardığı binlerce forum var. Görüşleri kendi bağlamlarında alarak, operatörün müşterileriyle nasıl olduğuna dair bir temele sahip olmak için iyi yerlerdir.

Kalıcılık olmadan en iyi oran

2020’de sözleşmesiz kalıcılık olmadan en iyi mobil tarife

OPERATÖR VERİLERİ / İNTERNETDAKİKAÇAĞRILARFİYAT / AY

amin Puan 9,95 5 GB sınırsız sınırsız 9,95 €
düşük 12 GB sınırsız sınırsız €14,95
pepefon Mobil 25 GB 25 GB sınırsız sınırsız 19,90 €
Daha FazlaMovil Mobil 5 GB 5 GB sınırsız sınırsız 9,90 €
yoigo 3 GB sınırsız sınırsız €14.00
O2 Mobil 5 GB 5 GB sınırsız sınırsız 10.00 euro
bakir 10 GB sınırsız sınırsız €9.00
FiNetwork 20GB + Sınırsız 20 GB sınırsız sınırsız €14.90
simyo Sınırsız + 7GB 7GB sınırsız sınırsız €12,00
MOBİL VURUŞ hepsi çok az için 6GB sınırsız sınırsız 9,90 €
film yıldızı XL Sözleşme 15 GB sınırsız sınırsız 19,95 €

Bu seçimde kalıcılık olmadan en iyi oran Bugün kiralayabileceğiniz, sınırsız görüşmeye sahip olmak gibi ortak bir paydamız var. Telefonun geleceği olduğuna inandığımız için ve bu oranlarla sadece belirli dakikaları konuşmamıza izin verenler arasındaki fiyat farkı, daha azını düşünmek için yeterli olmadığı için bunu seçtik.

Oradan, her kullanıcı bu oranlardan ihtiyaçlarına ve bütçelerine en uygun olanı seçecektir. Ancak bu listedekilerden herhangi birini karşılayabileceğimizi varsayarsak kalıcılık olmadan en iyi oranSize yardımcı olması durumunda size fikrimi söyleyeceğim.

Bence en iyi üç seçenek pepefon bize 25 GB sunduğu için, zaten oldukça kesin bir miktar, FiNetwork çünkü 20 GB’a ulaşıyor ve fiyat açısından ortalarda değil. Ve üçüncü seçenek, bakire telekombize 10 GB (ki bu fena değil) sunduğu için sadece 9 Euro gibi çok düşük bir fiyata, bu da Pepephone’un değerinin yarısı kadar.

Her durumda, ayın GB’ı ile yetersiz kalacağınızı görürseniz, her zaman 2020’nin en iyi sınırsız veri hızına sahip olmayı seçebilirsiniz.