Yeni LG klimalar, sterilize etmek için UVC ışığı kullanır...

Yeni LG klimalar, sterilize etmek için UVC ışığı kullanır…

LG Electronics, havayı dezenfekte etmek için UV ışığı içerdiğinden, bu yaz ev için maksimum güvenlik ve hijyenle temiz hava sunmak için yenilikler ve yeni özellikler ekleyen başarılı klimasının bir evrimi olan yeni Art Cool Mirror UVNano’yu İspanya’da piyasaya sürdü.

Fanların dezenfeksiyonu için ultraviyole ışığın dahil edilmesinin öne çıktığı yeni teknolojiler, Kore markasının sağlık alanında ve özellikle hava temizleme alanında bir sektör olan sürekli yenilikçi çabalarının sonucudur. İspanya pazarındaki ilk 2’si 1 arada temizleyici ve klima veya ilk elektronik hijyenik maske gibi gelişmelere öncülük ediyor.

Tam bir arıtma sistemi için UVNano Ultraviyole ışık

bu UVC ışığı en verimli dezenfeksiyon teknolojilerinden biridir Her türlü patojeni ortadan kaldıran kısa dalga enerjisi miktarı sayesinde. Yeni LG Art Cool Mirror’ın fanlarına uygulanan ultraviyole LED ışığı, bakterilerin %99,9’unu sterilize ederek temiz ve temiz havayı garanti ediyor.

Bu gelişmiş UVNano teknolojisi, bakterileri, alerjenleri, polenleri veya organik bileşikleri nötralize eden ve ortadan kaldıran ve tüm odanın hava kalitesini iyileştiren 3 milyona kadar iyonu serbest bırakan iyonlaştırıcı Plasmaster filtresini tamamlar. Ayrıca yeni LG Art Cool Mirror, pili otomatik olarak kurutan, nemi, kötü kokuları ve mantarları önleyen kendi kendini temizleme işlevine sahiptir.

LG Art Cool Mirror klima, evdeki herhangi bir odaya uyum sağlamak için minimalist bir tarzda tasarlanmıştır. Ayna efektli, kavisli ve akışkan benzersiz tasarımı, kompresör üzerindeki korozyon ve aşınmayı en aza indiren ve böylece özellikle kıyı bölgelerinde kullanım ömrünü artıran Altın Fin kaplama ile tamamlanmaktadır.

Ayrıca eğik fan ve odada en yüksek konforu sunmak için gereksiz gürültüyü ortadan kaldıran Dual Inverter teknolojisi, LG klimaların çok düşük ses seviyelerinde çalışmasını sağlıyor.

Öte yandan, entegre WiFi bağlantısı sayesinde LG Art Cool Mirror, ThinQ uygulamasından bir akıllı telefon aracılığıyla ve Google Asistan ile sesli komutlarla herhangi bir yerden uzaktan kontrol imkanına sahip. ThinQ, havayı kolayca izlemenize, sıcaklığı ve tüketimi kontrol etmenize ve çalışmasını programlamanıza olanak tanır; hepsi evin tüm unsurları için birleşik bir platformdan.

Kullanılabilirlik ve fiyat

LG Art Cool Mirror’ın farklı modelleri artık LG mağazasında ve El Corte Inglés, Carrefour, MediaMarkt ve Leroy Merlin mağazalarında 1.000 €’dan satın alınabiliyor.

Leave a Reply