Samsung, son yıllarda en popüler telefonlarından birini aylık güncelleme yapmadan bıraktı

Samsung, son yıllarda en popüler telefonlarından birini aylık güncelleme yapmadan bıraktı

ile yakın 9,6 milyon adet satıldı, Samsung Galaxy Note9 tarihteki en çok satan cep telefonları listesinin bir parçasıdır. Bugün, lansmanından üç yıl sonracihaz hala dünya çapında çok sayıda insan tarafından kullanılıyor ve yaşına rağmen, Samsung hala güncelleme gönderiyor sık sık terminale

Ancak cihaz sahipleri yakında bir güncelleme ile diğeri arasındaki bekleme süresinin nasıl arttığını göreceksinizGüney Koreli şirketin karar verdiği göz önüne alındığında aylık güncellemeleri göndermeyi durdur Galaxy Note9’a.

Galaxy Note9, Samsung’un en çok satan akıllı telefonları arasında yer alıyor.

Galaxy Note9 üç ayda bir güncelleme almaya başlayacak

Firmanın kendi güvenlik sayfasında belirttiği gibi, firmaya ulaştıktan sonra Ağustos güvenlik yaması Galaxy Note9’a, gelecekteki güncellemeler üç ayda bir cihaza inecekşimdiye kadar olduğu gibi aylık yerine.

Bu nedenle, bundan böyle cihaz Android güvenlik yamalarını almaya devam edecekfakat olacak her üç ayda. Bu aşama yaklaşık sürecek bir yılve ardından cihaz almak için geçiş yapacaktır. iki yılda bir destekyılda iki kez gelen güncellemelerle.

Bunun anlamı, örneğin, Galaxy Note9, diğer Samsung modelleriyle birlikte Eylül güvenlik yamasını almayacakancak bir sonraki güncellemeniz kasım ayında varmak. cihaz olduğunu unutmayınız. Android 10’da sabitlenir, çünkü Android 11 güncellemesini almadı ve Android 12’ye güncelleme yapmayacak.

Neredeyse dört yıllık ömrüyle, Samsung’un Galaxy Note9’u ne sıklıkta güncellediğini kesmesine şaşmamalı. Yavaş yavaş, daha eski cihazlar” aynı yolu izleyecek ve Samsung Galaxy Z Flip3 gibi yeni terminallere veya en az üç yıl boyunca güncelleme alacak yeni orta sınıf cihazlara yer bırakacak.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Samsung’un son yıllarda en popüler telefonlarından birini aylık güncellemeler olmadan bıraktığı girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…