Proscenic S1 elektrikli süpürgenin 5 anahtarı: buna değer mi...

Proscenic S1 elektrikli süpürgenin 5 anahtarı: buna değer mi…

Ara en iyi el tipi vakum Bu kolay bir iş değildir. Burada birçok model denedik ve hangisinin 2021’in en iyi elektrikli süpürgesi olduğu konusunda hala şüphelerimiz var. Bakalım bu iyiye işaret: Teknolojiyi kullanarak temizlik işlerini kolaylaştırmaya yönelik birçok çaba var. bu Proscenic S1 elektrikli süpürge bunun en güvenilir kanıtıdır. İhtiyacı olan herkesin hizmetinde olan bir cihaz daha. Hepsinden iyisi, sadece evde kullanım için odaklı bir ürün değil. Ardından, onu bu kadar özel yapan tüm anahtarları ortaya çıkaracağız.

Kompakt doğası, ona bunu veren şeydir. bir elektrikli süpürgede çok aradığımız çok yönlülük. İster evde, ister arabanızda veya başka bir yerde ihtiyacınız olsun, gittiğiniz her yerde güçlü bir elektrikli süpürgeye güvenebilirsiniz. Bununla birlikte, bu ürünü olumlu olarak tanımlayan daha birçok özellik vardır. Anahtarlarınızı görelim.

proscenic S1 Taşınabilir Akülü El Süpürgesi, Autonomy 30...

proscenic S1 Taşınabilir Akülü El Süpürgesi, Autonomy 30…

  • 【Süper Emiş】 En yeni nesil Dijital Fırçasız motor sayesinde, S1 taşınabilir el tipi elektrikli süpürge iki güç seviyesi sunar…
  • 【Büyük Toz Haznesi + Çok Katmanlı Filtreleme】 Çöp kutusunun kapasitesi 120 ml’dir, tek tıklamayla…

bir. taşınabilir tasarım

Bu elektrikli süpürgenin sahip olduğu ve bundan daha fazlasını elde edebileceğiniz özelliği, şüphesiz taşınabilir veya kompakt tasarımıdır. Proscenic S1 Sadece 630 gram ağırlığa sahiptir.. Kullanımı oldukça rahat ve basittir, bu nedenle bir yerden bir yere taşımak çok yorucu değildir. Yorulmadan ihtiyacınız olduğu kadar kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak 423mm yüksekliğe ve 66mm genişliğe sahiptir, dolayısıyla bir cihazdır. taşıması kolay ve saklaması kolay. Geri kalanı için, pürüzsüz yüzeyler ile oldukça gizli bir görünüme sahiptir. Kendimizi içinde bulduğumuz herhangi bir bağlama iyi uyum sağlar.

2. Çok aşamalı filtreleme sistemi

Bu dahili filtreleme sistemi, yoluna çıkan herhangi bir parçacığı yakalama konusunda bir mucizedir. Çelik hasır ve HEPA H12 filtresi ile, toz parçacıklarının %99,99’unu yakalamayı başarır.

Bu sayede, bu elektrikli süpürgenin çıkardığı hava oldukça temiz ve taze olur. Aşırı temizlik hissi garanti edilecektir.

3. pil

Oldukça güçlü bir elektrikli süpürge olarak, ona gerekli desteği veren eşit derecede güçlü bir pile sahip olması mantıklıdır. Bu yüzden bir 3x 2200 mAh yüksek kapasiteli lityum pilile 30 dakikaya kadar sürekli kullanım sağlayabilirsiniz.

Şarj hızına gelince, şarj tabanını kullanarak yaklaşık 2 saatte tam şarj alabilirsiniz. Bunun yerine USB Type-C bağlantı noktasını kullanırsanız, şarj süresi 4 saate kadar uzayacaktır.

Dört. Güçlü motor

Proscenic S1’in vakumunda sahip olduğu güç, en yeni nesil fırçasız motoruna dayanmaktadır. sahip 12KPA’ya kadar emiş gücü, kendini bugün bilinen en güçlü el tipi elektrikli süpürgelerden biri olarak ilan ediyor.

Bu gücü iki temizleme modu arasından seçim yaparak ayarlayabilirsiniz: ECO modu ve Turbo modu. ECO modu 8 KPA gücüyle çalışır. Ve en güçlü olan Turbo modu, 12 KPA ile çalışır.

Ama büyük gücünün sizi aldatmasına izin vermeyin. Bu rakamlara rağmen, hala en sessiz el tipi elektrikli süpürgelerden biri bulabileceğiniz Bunun yardımıyla hemen hemen her yüzeyden toz ve kalıntıları temizlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

5. Büyük toz haznesi

El tipi elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda, toz haznesi dikkate alınması gereken en önemli faktörlerden biridir. Çok küçük bir kap, temizliği oldukça zahmetli hale getirebilir.

Proscenic S1, 120 ml’lik bir toz haznesine sahiptir. Bu el tipi elektrikli süpürge, bu sayede en iyilerden biri olmayı başarıyor. artan toplama kapasitesi sahip olmak. Temizliğine gelince, kabı tek adımda boşaltabileceğiniz için endişelenmenize gerek yok.

Bugün bilinen el tipi elektrikli süpürgeler arasında bu model, onu pazardaki en üst sıralara yerleştiren özelliklere sahiptir. Çok yönlülüğü, gücü, kolay kullanımı ve gelişmiş filtreleme sistemi, onu dikkate alınması gereken en iyi seçeneklerden biri yapar.

Leave a Reply