Netflix: Bugünün Bültenleri 23 Kasım 2020

Netflix: Bugünün Bültenleri 23 Kasım 2020

Gönderen: SentiLecto

Fotoğraf: Wikipedia – 191125 Shawn Mendes, 2019 Amerikan Müzik Ödülleri’nde

Bugün 23 Kasım 2020, Shawn Mendes, “The Crown” ve “SpongeBob SquarePants: To the Rescue”nun dördüncü sezonunu başlattıktan sonra Kasım ayında platformdaki son büyük yayın olan “In Wonder” belgeseli ile Netflix platformunu fethediyor. ”.

Bu kadar kısa bir sahne için bu güç gösterisi gerçekten gerekli miydi? Yoksa montajda atılan daha fazla malzeme mi kaydedildi? Eh, ne bir şey ne de diğeri. Ünlü düğünün The Crown’da yer almaması başından beri planlanmış bir şeydi. Diana’nın da birkaç çekim için takım elbisenin doğru bir reprodüksiyonunu giymesini sağlamak. Nedeni ise Carlos ve Lady Di’ye hayat veren aktörler tarafından bir röportajda ortaya çıkıyor.The Crown’un dördüncü sezonunun galasından önce Netflix’in dağıttığı ve beklentileri en çok yükselten tanıtım fotoğraflarından biri şuydu: Emma Corrin, Gallerli Diana’nın gelinliğini giydi. Serinin hayranlarını, en medyatik ve takip edenlerden biri olan Charles of England ile evliliğinin yeniden yaratılmasını izleyeceğimiz bir bölüm olacağına inandıran orijinal tasarımda kullanılan aynı kumaşlara sahip milimetrik bir kopya. tarih.

Shawn Peter Raul Mendes, Kanadalı bir şarkıcı, söz yazarı ve modeldir.

Netflix, Inc., dünya çapında faaliyet gösteren ve ana hizmeti, çevrimiçi bir platform veya isteğe bağlı video akışı hizmeti aracılığıyla görsel-işitsel içeriğin teslimi olan Amerika Birleşik Devletleri’nden bir eğlence şirketi ve bir abonelik hizmetidir.

Şarkıcının prodüksiyonu, Shawn Mendes’in yıldızlık, kişisel ilişkiler ve müzikal gelecek üzerine düşüncelerini takip eden bir dünya turu sırasında geçiyor.

Netflix orijinal belgeseline ek olarak, ikinci bölümü Mars’ta sadece araştırmacı olmayan ilgi alanlarına sahip yeni bir ekip alan “Daedalus” kozmonotlarını takip edecek olan “Mars” dizisinin ikinci sezonu da geliyor.

Kasım ayı boyunca Netflix’e gelmiş olan prömiyerlerin tam listesini aşağıdan kontrol edin ve yakında gelecek olan prömiyerleri planlayın.

Kaynak: Informer

Bu haberin önceki haberlerden hikayesi: >Netflix: Bugünün prömiyerleri 23 Kasım 2020>>>>>Netflix’in ‘The Crown’un dördüncü sezonunda Carlos ve Lady Di’nin düğününü dahil etmemesinin gerçek nedenini nihayet biliyoruz – 24 Kasım 2020 ( Glamour)

Haberlerde en çok bahsedilen varlıklar:

Id Varlık Pozitif Negatif Adlandırılmış-Varlık Toplam oluşum Oluşumlar (görünümler)

bir Shawn Peter Raul Mendes olarak 0 0 KİŞİ 3 Shawn_Peter_Raul_Mendes: 1, Shawn_Mendes: 2
2 Mart 0 0 DİĞER 2 2 Mart
3 Netflix 0 0 KİŞİ 2 Netflix: 2
4 aktörler 0 0 YOK 2 oyuncular: 2
5 bir şey 0 0 YOK 2 bir şey: 2
6 tur 0 0 YOK 2 dünya turu: 2
7 seviye 0 0 YOK 2 dünya seviyesi: 2
8 abonelik 0 0 YOK 2 ABD aboneliği: 2
9 ünlü düğün 60 0 YOK bir ünlü düğün: 1
10 bu güç gösterisi elli 0 YOK bir bu güç gösterisi: 1

Leave a Reply