Müşteriler için %25 indirimli New Orange hayat sigortası

Neredeyse bir yıl önce, Orange bir duyuru yaptı. Zürih Seguros ile uzun vadeli stratejik ittifak Orange Seguros’un yaratılmasını da içeren çoklu hizmet değer teklifini genişletmeye devam etmek amacıyla. Bu macera, Kasım 2019’da İspanya’da Orange Bank’ın piyasaya sürülmesinden biraz sonra geldi. Birkaç ay sonra Business Insurance’ı başlattılar ve şimdi sıra, müşterilere %25 indirimli Hayat Sigortasında.

Telekomünikasyon operatörleri dev adımlar atıyor hizmet şirketi olmak. Terminallerin finansmanı ile finans alanına girişe ek olarak, bazıları Orange’da olduğu gibi kişisel krediler, kartlar veya kendi bankaları ile bahis oynamaya devam etti. Enerji, alarm veya sigorta sunanları da unutamayız.

Bu Turuncu Hayat Sigortası

Orange, hareket ettiği sigorta piyasasının önemini biliyor İspanya’da 65 milyar Euro’dan fazla ve yüksek sadakatli müşterilerle karlı bir büyüme pazarı olduğunu. Tüm bunlar, operatörün, bu sigorta şirketiyle olan ittifakının Orange’ın müşterilerinin ihtiyaçlarına ilişkin kapsamlı deneyimi ve bilgisini Zurich sigorta ürününün tanınmasıyla birleştirmeye hizmet edeceğine inandırıyor.

İşletmeler için ilk ürünün ötesinde, şimdi bireyler için ilk teklifi başlatmanın zamanı geldi. Bu durumda, bir %100 dijital hayat sigortası. Sahip olduğumuz özellikler arasında:

  • ilk yıl %25 indirim Orange müşterisi olarak (Orange mobil hat sözleşmesi olan ve ödemeleri güncel olan konut müşterileri için teklif)
  • %100 Dijital Evrak işi veya komplikasyon yok
  • Özelleştirilmiş İhtiyaçlarınıza en uygun koruma seviyesini seçin
  • Tıbbi sohbet Uzmanlarla ücretsiz tıbbi danışma hizmeti

Müşteri olma indirimi, poliçenin geçerlilik süresinin ilk yılında vergi ve ek ücretler sonrası toplam sigorta primine uygulanır ve promosyon 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir.

turuncu hayat sigortası

sigorta teklif edildi aileler için veya ipotek ve krediler için. Ölüm, mirasçılarımıza ve maluliyet ödemeleri, bir kaza sonucu çalışamaz durumda olmamız durumunda sigortalı sermayenin ödenmesini kapsar.

Ayrıca, hayat sigortası yaptırırken, Doktorlarla Görüşme. Bu, önceden randevu almadan ve günün herhangi bir saatinde cep telefonundan konsültasyon yapabileceğimiz özel bir tıbbi hizmettir. Haftanın 7 günü, günün herhangi bir saatinde sayabiliriz ve Toplantı Doktorları sorguyu 2 dakikadan daha kısa sürede yanıtlayacaktır. Ayrıca Covid-19 hakkındaki tüm şüpheleri ortadan kaldıracaklar.

Orange’dan müşterilere %25 indirimli Yeni hayat sigortası yazısı ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…