ZoneAlarm Antivirus ile Windows PC’nizi virüslerden ve Truva atlarından koruyun

İnternette gezinmek için bilgisayarımızı kullanırken, genellikle sahip olduğumuz ana endişelerden biri güvenlikle ilgilidir. Bu nedenle, bilgisayarımızda genellikle bir virüsten koruma yazılımının bulunması çok önemlidir; bu nedenle, bizi hem güvenliğimizi hem de gizliliğimizi tehlikeye atabilecek olası virüslerden veya bilgisayar saldırılarından korumaktan sorumludur. Antivirüs kurarken para harcamak istemiyorsak şu alternatifi tercih edebiliriz: ZoneAlarm Antivirüsbundan sonra bahsedeceğiz.

ZoneAlarm Antivirus, bizi virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, Truva atlarından, casus yazılımlardan ve bilgisayarımıza karşı ortaya çıkabilecek diğer tehdit türlerinden koruyarak İnternette gizliliğimizi ve güvenliğimizi korumamıza yardımcı olacak bir yardımcı programdır. Ayrıca bir güvenlik duvarı Bu, bize bilgisayar korsanlarına karşı ek güvenlik sunarak, İnternet erişimi olan herhangi bir kötü amaçlı programı anında devre dışı bırakmamıza olanak tanır. Ek olarak, şunları içerir: beş güvenlik hizmeti: Tam koruma, İnternet engelleme, güvenlik duvarlarının yanı sıra dinamik olarak atanan güvenlik seviyeleri ve bölgeleri.

Bu güçlü antivirüsün birkaç katmanı vardır. ek gelişmiş güvenlik daha iyi koruma için. Güvenlik duvarı üzerinden kablosuz ağlarımızı otomatik olarak korumak için kablosuz ağ korumasına sahiptir. Özelleştirilebilir analiz modları, işletim sistemimizi koruyarak güvenlik ayarlarını kontrol etmemizi sağlar. Ayrıca, oyun oynarken analizleri, güncellemeleri ve uyarıları geçici olarak askıya alabileceğimiz bir oyun modu da içeriyor. ayrıca vardır gerçek zamanlı güncellemeler tam koruma sağlamak için.

ZoneAlarm Antivirus’ün sahip olduğu özellikler

ZoneAlarm Antivirus ücretsiz sürümünde bize İspanyolca olan ve kullanımı kolay bir arayüz sunuyor. İçinde birçok özelleştirme yapabiliriz, böylece yazılımın yürütme parametrelerini beğenimize göre ayarlayabiliriz. Orta panelde bize “Antivirüs”, “Güvenlik Duvarı” ve “Hareketlilik” için üç büyük sütun gösterir; burada her birinin bize ne tür koruma sağladığını ve yapılandırması için bir Ayrıntıları görüntüle sekmesini bize bildirir.

ZoneAlarm Antivirüs arayüzü

antivirüs

Bu bölümde, gerçek zamanlı korumanın etkinleştirilip etkinleştirilmediğini bize bildirir ve virüs taraması yapmamızı sağlar. Bu tarama olabilir kurmak üç farklı şekilde anında yapmak için: hızlı, eksiksiz ve sıkıştırılmış dosyalarla eksiksiz. eğer seçersek hızlı tarama sadece birkaç dakika içinde yapılırken, tam taramalar Diskin boyutuna ve depoladığımız dosya sayısına bağlı olarak daha fazla zaman alırlar. Ayrıca bize son güncellemenin tarihini ve şimdi güncelleme olasılığını gösterir.

ZoneAlarm Antivirus bölümü

Analizler yapılırken, bunların tüm sistem üzerinde gerçekleştirildiğini programlamak mümkündür. olarak işlev görürler analiz takviyesi erişim sırasında her zaman tüm dosyaları izlerler. Bununla, taramaların hangi gün ve saatte yapılmasını istediğimizi ve ayrıca zaman aralığına göre programlayabiliriz. Bu seçenek yalnızca ücretli sürümlerinde mevcuttur.

ZoneAlarm zamanlanmış görevleri

güvenlik duvarı

Bu bölümde, aşağıdakilerden sorumlu olan bir “Temel Güvenlik Duvarı” buluyoruz. engellemek Bize engellenen erişim girişimlerini gösteren saldırı ve faaliyetleri hackleme. Bu “engellenmiş erişim denemeleri”ne tıklarsak, bize deneme türü, tarih ve saat, gerçekleştirilen eylem ve kaynak IP ile günlük görüntüleyiciyi gösterir. Ayrıca, uyarıların alınacağı kayıt defterini ve olayları takip etmemizi sağlar.

Ayrıca sorumlu olan bir “Uygulama Kontrolü” de bulabiliriz. tehlikeli davranışı önlemek ve İnternet üzerinden yetkisiz veri iletimi. İçinde bize korunan programları, işletim sistemi güvenlik duvarının konfigürasyonunu ve uygulamaların kontrolünü gösteriyorsunuz.

ZoneAlarm Antivirus Uygulaması kontrol ayarları

Hareketlilik

Buna, kimliğimizi şu şekilde korumamıza yardımcı olan “Kimlik Koruması” dahildir. gözetleme ve uyarı mesajları varsayılan olarak devre dışı olduğu için yapılandırabiliriz, böylece kimlik verilerimiz biz bilmeden bilgisayarımızdan sızabilir.

ZoneAlarm Antivirüs Hareketliliği

Koruma seviyesini “Orta” olarak ayarlarsak, kimlik bilgilerimiz yetkisiz hedeflere gönderilmek üzere olduğunda antivirüs bizi bilgilendirecek ve “Kasa Ayarlarım” butonundan bilgileri tanımlayabilecektir. “Yüksek” ayarı ile kimlik bilgilerimizin yetkisiz hedeflere yönlendirilmesini, paylaşılan bilgisayarlarda kullanılmasının önerilmesini engelliyoruz.

ZoneAlarm Antivirus’ü ücretsiz indirin

ZoneAlarm Antivirus, bilgisayarımızı korumak için bir yazılımdır. ücretsiz sürüm web sitelerinden indirebileceğimiz Windows 7, 8 ve 10 işletim sistemli bilgisayarlarda kullanılabilir, Windows Defender uyumluluğu ve başka herhangi bir antivirüs ile uyumlu değil. Bu nedenle, yüklemeden önce yüklediğimiz diğer virüsten koruma yazılımlarını kaldırmamız önemlidir. Aksi takdirde hem işletim sisteminde hem de bilgisayarımızın performansında kararlılık sorunları yaşayabiliriz.

Farklı sürümleri arasındaki farklar

  • ZoneAlarm Ücretsiz Antivirüs: Ücretsiz sürüm, antivirüs ve casus yazılım önleme, gelişmiş güvenlik duvarı, iki yönlü güvenlik duvarı, kimlik koruması, oyun modu, Web Monitörü, Kimlik Avına Karşı Koruma, tehdit ayıklama ve gerçek zamanlı bulut güvenliği sunar.
  • Bölge Alarmı Pro + Güvenlik Duvarı: Bu sürüm, ücretsiz sürüm, Web İzleyicisi, Kimlik Avı Koruması, tehdit ayıklama ve gerçek zamanlı bulut güvenliği özelliklerine eklenir. Fiyatı bir yıllık 31,95 Euro’dur ve 5 cihaza kadar kurulabilir.
  • ZoneAlarm Aşırı Güvenlik: Pro sürümünün özelliklerine Anti-Fidye Yazılımı koruması, mobil güvenlik, tehdit emülasyonu ve Anti-Keylogger ekleyerek en eksiksiz korumayı sunar. Fiyatı bir yıl için 39,95 Euro ve 5 cihaza kadar kurulum ile.

sistem gereksinimleri

  • Windows 7 SP1, 8, 8.1, 10 (tüm sürümler).
  • 32 veya 64 bit, 2 GB RAM.
  • 2 GHz işlemci veya üstü.
  • 1,5 GB kullanılabilir sabit disk alanı.
  • Microsoft .NET framework 3.5 veya üzeri (uyumlu bir sürüm kurulu değilse ZoneAlarm ile birlikte yüklenecektir).

ZoneAlarm’a alternatif olarak antivirüs

Bilgisayarımızı korumak için bir antivirüs arıyorsak, ZoneAlarm’a bazı alternatifler öneriyoruz:

Kaspersky Anti Virüs

Her türlü virüs, fidye yazılımı, casus yazılımı bilgisayarımızdan engelleyebileceğimiz en popüler antivirüslerden biridir. Bu şekilde, güvenlik yönetimimizi basitleştirerek bilgisayarımızın beklenenden daha iyi çalışmasını sağlıyoruz. Buradan yıllık 29,95 Euro’dan satın alınabilir.

Avast Ücretsiz Antivirüs

Buluttaki virüslere karşı bize ücretsiz koruma sağlamaktan sorumlu olan bir başka iyi bilinen antivirüs. Biz onları kullanmadan önce bulduğu kadar çok bilinmeyen dosyayı analiz ederek gerçek zamanlı koruma gerçekleştirir. Bu linkten indirebiliriz. Ayrıca, yılda 69,99 Euro’dan satın alabileceğimiz ek işlevlere sahip bir Premium sürümü vardır.

Adaware Anti-Virüs

Bu antivirüs, her türlü virüs, kötü amaçlı yazılım, Truva atı veya casus yazılımı gerçek zamanlı olarak tespit edip ortadan kaldırmaktan sorumludur ve kullanıcılarına otomatik bir güvenlik deneyimi sunar. Adaware Antivirus, web sitesinden indirebileceğimiz ücretsiz bir sürüme sahiptir. Ayrıca 36 avrodan başlayan iki ücretli versiyonu var.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…