Zaman kaybetme! Cecotec mutfak robotu sadece 259 €

Evlerimizde sahip olduğumuz daha fazla akıllı cihaz var. Ve teknoloji sayesinde bugün bize her gün yardımcı olabilecek birçok cihaza sahibiz. Sürdüğümüz yaşam ritmi, çoğu durumda sahip olmadığımız veya başka şeylere adamayı tercih ettiğimiz bir şey olan çok zaman kazanmamıza izin verdiği için, giderek daha fazla insanın bu tür mutfak robotunu kullanmasını sağlıyor. Harika özelliklere ve uygun fiyata bir mutfak robotu arıyorsanız, şimdi alma fırsatınız var. bu Cecotec bir skandal bedeli ile.

Thermomix’in bu mutfak robotları dünyasında bir referans olduğuna ve olmaya devam ettiğine şüphe yok, ancak gerçek şu ki, Thermomix’e bugün çok daha düşük bir fiyata birçok alternatif var. Bu durumda Cecotec, evde yardım için her türlü akıllı cihazı sunmak için en fazla çabayı gösteren üreticilerden biridir.

Komple mutfak robotu

Cecotec, ünlü robot elektrikli süpürgelerine ek olarak, aralarında aşağıdakilerin de bulunduğu bazı mutfak robotu modellerine sahiptir. Cecoctec Mambo 10070. ile çok işlevli bir mutfak robotu 30 fonksiyon doğrama, doğrama, harmanlama, öğütme, kızartma, öğütme, toz haline getirme, rendeleme, yeniden ısıtma, çırpma, emülsifiye etme, karıştırma, haşlama, konfit, yoğurma ve çok daha fazlasını yapabilir.

Tariflerin her birinin tüm bileşenlerini tartmak için son derece hassas bir terazi içeren bir model. sayesinde kolayca elde edebileceğimiz bazı tarifler Uygulama MamboiO’lar ve Android telefonlar için mevcut olan ve bu Cecotec Mambo 10070 robotu ile adım adım ve sadece biraz zaman ayırarak kolayca hazırlayabileceğimiz sonsuz tarifler bulabileceğimiz bir yer.

Bulaşık makinesinde kolayca temizlenebilen yüksek kaliteli paslanmaz çelik sürahiye ve hamuru kesmediği ve olabildiğince pürüzsüz hale getirdiği için yoğurma için ideal özel MamboMix kaşığına sahiptir. Sürahi büyük bir kapasiteye sahiptir 3,3 litreye kadarBu, büyük bir aileysek veya evde misafirimiz varsa büyük miktarlarda yemek pişirmemizi sağlar.

bir çift ​​dişli motor Bu, hem yüksek hem de düşük hızlardaki performansından ve yumuşak, orta veya güçlü alevli geleneksel bir yangını simüle etmek için akıllı bir ısıtma güç sisteminden yararlanır. Ayrıca aşırı ısınmayı ve yiyeceklerin yapışmasını veya yanmasını önleyen bir sisteme sahiptir. teklifler 10 hız ve ayarlanabilir sıcaklık, dijital ekranından ihtiyaçlarımıza en uygun olanı seçebilme

Cecotec Mambo 10070 robotu için inanılmaz indirim

Bu Cecotec Mambo 10070 mutfak robotu, Thermomix’ten çok daha düşük bir başlangıç ​​fiyatı olan 665 Euro’luk resmi bir fiyata sahiptir ve şimdi büyük bir indirimle düşürülmüştür. Teklif, resmi fiyatı göstermemesine rağmen yalnızca Amazon’da bulunur. 259 avro.

Amazon Prime müşterileri için kargo ücretleri ücretsizdir ve 3 Mart’a kadar mevcut olmasa da, satın alma işleminizi gerçekleştirmeniz ve bu muhteşem tekliften yararlanmanız zaten mümkün.

Gönderi Vakit kaybetmeyin! Cecotec mutfak robotu sadece 259€’ya Topes de Gama’da ilk sırada yer alıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos