‘Zack Snyder’s Justice League’ için Fragman: Bu, DC süper grubunun kesin, daha karanlık ve daha şiddetli versiyonu olacak

‘Zack Snyder’s Justice League’, biz onu görmeden çok, çok uzun bir yol kat ediyor. Ama yavaş yavaş zaman yaklaşıyor: 18 Mart’ta dünya prömiyeri (İspanya’ya HBO aracılığıyla gelecek), Joss Whedon tarafından yönetilen 2017 versiyonunu tamamen yeniden formüle eden dört saat. Özgün DC süper grubunun çok daha karanlık ve daha şiddetli bir vizyonu.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/42/f5/13/60294cff4bd22f2027/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0c/54/93/60294cfb3bef072dac/orijinal/la-liga-de-la-justicia-de-zack-snyder-trailer.jpeg»}

Konuyu zaten biliyoruz çünkü önceki versiyonla aynı: Bruce Wayne (Ben Affleck), Superman’in (Henry Cavill) son fedakarlığının boşuna olmamasını istiyor ve dünyayı destansı bir tehditten korumak için bir grup süper insanı işe al. Wonder Woman (Gal Gadot) Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) ve Flash (Ezra Miller) böylece Steppenwolf, DeSaad, Darkseid’e karşı güçlerini birleştirecek.

Yenilenmiş bir Justice League’in dört saati

Jared Leto, bu yeni versiyon için çekilen (ve gelecekte bu fragmanın tadına bakabileceğimiz) çok az özel sahneden biri için kendini bir kez daha Joker’in yerine koyduktan birkaç gün sonra, bir fragman gelir. Snyder’ın niyeti çok açık. ‘Man of Steel’ veya ‘Batman v Superman’de gösterilen DC kahramanları vizyonuyla mükemmel bir uyum içinde.: Dawn of Justice’ ve ‘Wonder Woman’ veya ‘Aquaman’ gibi daha hafif teklif tarzından uzaklaşıyor.

Tüm Zack Snyder Filmleri En Kötüden En İyiye Sıralandı

Filmin fragmanında tahmin ediliyor, kesinlikle daha koyu bir ton (olgun değil) ve daha fazla Snyder-esque fotoğrafçılığının yanı sıra, Whedon’un versiyonunda bulanık olan Cyborg veya Flash gibi karakterlerin daha büyük bir kahramanı. Geriye sadece bir ay beklemek ve 18 Mart’ta dört saat ayırmak kalıyor. Snyder versiyonu hemen köşede.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ‘Zack Snyder’s Justice League’ için Fragman: Bu, DC süper grubunun kesin, daha karanlık ve daha şiddetli versiyonu olacak aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos