‘Zack Snyder’s Justice League’ fragmanında gizlenen en iyi 13 göz kırpma

‘Zack Snyder’s Justice League’in fragmanı interneti kasıp kavurdu: Hayranlar onu tek tek parçaladı ve gerçek şu ki, 18 Mart’ta vizyona girecek olan filmin bu ön gösterimi yapılırsa, durumun farklı olduğu açık. birkaç yıl önce sinemalarda gördüklerimizden. Ama ne kadar? Şu anda, burada tam olarak görebileceğiniz, fragmanın düştüğü birkaç göz kırpma ve ayrıntı var:

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/42/f5/13/60294cff4bd22f2027/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0c/54/93/60294cfb3bef072dac/orijinal/la-liga-de-la-justicia-de-zack-snyder-trailer.jpeg»}

Lex Luthor görünür

Tam olarak görünmüyor ama sesi ‘Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ filmindeki ünlü cümlesini tekrarlıyor. Tanrı öldü.” Bu, zaten bildiğimiz bir şeyi gayri resmi olarak doğruluyor: Luthor, ‘Zack Snyder’s Justice League’de yer alacak, ancak ne ölçüde olduğunu bilmiyoruz.. Bu arada, Krypton’dan uluyan, hipo-kasırga Superman, Doomsday’in muazzam pençesi tarafından tutulmuş gibi görünüyor.

Uxas’a karşı savaş

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 18 43 13

Athena tapınağına girişinde, Wonder Woman, insanlığın Darkseid ile ilk çatışmasını hatırlıyor, hala Uxas adına cevap verdiğinde. Bu savaşları flashback formatında göreceğimiz ve orijinal ‘Adalet Ligi’nde onları Steppenwolf ile gördüğümüz zaten doğrulandı. Bu arada, Uxas duvar resmine bakarsanız, göğsünde üç Ana Kutunun bir arada olduğunu görebilirsiniz.

Marvel Evreni Her Şeyi Değiştirmeden Önce En İyi 13 Süper Kahraman Filmi

Ok yolu gösteriyor

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 18 45 17

Wonder Woman’ın elinde tuttuğu ok, Justice League’in önceki versiyonunda Diana’nın annesi tarafından vurulmuştu (burada da göreceğiz, Snyder’ın hiçbir şey fırlatmadığı varsayılıyor). VE Whedon’un filminde Diana’nın o okun hedefini haberleri nasıl kontrol ettiğini gördük., tapınak. Bu sefer, Darkseid hakkındaki bilgileri, orada olduğu gibi, aşılanmış bilimle özümsemeyecek, ancak onun, Darkseid’in kökenlerini ve Ana Kutuların önemini keşfederek, yeri dolaştığını göreceğiz.

DeSaad ve Büyükanne Nezaket

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 18 46 56

Darkseid’in yardımcıları ve Batman’in kabusundaki Apokolips olabilecek iki ikincil karakter (dizlerinin üzerinde saygıyla eğilen bir grup parademonla), filmin kötü adamını kuşatan. Her ikisi de Jack Kirby’nin destansı ‘Dördüncü Dünya’ çizgi romanları için yarattığı eserlerin bir parçası. ve ilkinin adı Marquis de Sade’den esinlenmiştir. O zaten ‘Smallville’ adlı televizyon dizisinde yer aldı, hareket yakalaması Peter Guinness tarafından yapıldı ve Stepphenwolf’un “Milord” dediği Darkseid değil, kendisi. Granny Goodness ayrıca ‘Smallville’de de görüldü ve Mr. Miracle evrenindeki en sevilen karakterlerden biri.

Şimdi evet: Wonder Woman iş başında

Ekran Görüntüsü 2021 02 15'ten S 18 48 15'e

Bu patlama dizisi ‘Justice League’ sinemalarında yayınlanan versiyonun bazı fragmanlarında görülebilir., ancak son montajda değil. Zack Snyder’ın versiyonuyla onu kurtarma fırsatımız olacak. Yayınlanan montajda silinen bir diğer ünlü sahne ise Flash’ın babasıyla hapishanede buluşması ve haksız yere annesini öldürmekle suçlanması. Bizi Flashpoint’e götüren ve çoğu kişinin bu filmde değil The Flash’ta çözüleceğine inandığı klasik bir olay örgüsü.

Iris West ile tanışın

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 18 49 26

Ayrıca treylerde şunları yapma fırsatımız var: Iris West’i (Kiersey Clemons) ilk kez görmek, The Flash’ın romantik ilgisi ve bir araba kazasından kurtarıldı kahramanın en saf süper ağır çekim tarzında. Garip bir şekilde, Whedon versiyonuna oldukça iyi uyduğu için bu sekans teatral kurgunun dışında bırakıldı ve Snyder şimdi onu geri getiriyor.

Gardner Fox, simge

Ekran Görüntüsü 2021 02 15'ten S 18 24 02'ye

Hobi üretenlerden küçük bir detay: Iris’i kurtarmada Gardner Fox adlı bir markanın posterini görebiliriz. Bu aynı zamanda klasik DC Comics yazarlarından birinin adı, yaklaşık 40.000 hikayenin yazarı ve Justice League’in yaratıcısı. Gardner ile küçük bir şaka.

uçan çakıl taşları

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 18 50 41

Zack Snyder bunun kendi Süpermen’i olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Uçmaya başlamadan önce taşları kahramanın yumruğunun etrafında havaya kaldırmanın bu yolu. Bu etkiyi, Snyder’ın DC kahramanlarıyla oynadığı ilk film olan ‘Man of Steel’de, karakterin ürettiği güç alanından dolayı zaten görebiliyorduk.

Tüm Zack Snyder Filmleri En Kötüden En İyiye Sıralandı

Victor Stone’u aramak

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 17 57 35

Bu, konuşmaktan fazlasını veren fragmanın görüntüsü: Victor Strong, Cyborg olmadan önce üniversite ceketiyle ve karasal görünmeyen bir yerde. En çok yorumlanan teorilerden biri, Cyborg’un bu daha insan formunu benimsediği Ana Kutulardan biriyle iletişim kurması olabileceğidir.

Parlama noktası: ilk adımlar

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 18 53 23

Snyder onayladı Flash, montajınızdaki normal zaman geçişini değiştirecektir. Bu o zaman da olabilir. DC evreninde muhtemelen Flash solo filminin çekirdeğini oluşturan çok önemli bir olay (tıpkı The CW televizyon dizisi için başlangıç ​​silahı olarak hizmet ettiği gibi) ve burada belki de Adaleti görmemize hizmet edecek. Lig, JLA çizgi romanı ‘Rock of Ages’de olduğu gibi Darkseid tarafından tamamen mağlup edildi.

Süpermen, şiddetli yas

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 - S 18 54 20

Superman’in siyah takım elbisesi Snyder versiyonunun en bilinen unsurlarından biri ve hayranların en çok merakla beklediği, çünkü Warner’ın hiçbir çıkış yolu olmayan nakavt edildiği yönlerden biri buydu: siyah takım elbise yok. Bu, karakterin ölümünden sonra, sembolik olarak kostümün renklerini yeniden kazanmak zorunda olduğu ve Kryptonlu yenilenme giysisi olarak bilinen şeyi giydiği çizgi romanlarda zaten bilinen bir unsurdur: güçleri azaldığında, siyah renk bunu kolaylaştırır yeteneklerini tam kapasiteye geri döndürmek için güneş ışınlarını daha hızlı emmesi için.

Gecenin Efendisinin dönüşü

Ekran Görüntüsü 2021 02 15'ten S 18 30 13'e

Batman’in üzerinde bulunduğu batmobil Frank Miller’ın efsanevi çizgi romanı ‘Gecenin Efendisi’nin Dönüşü’nünki Superman’in kanun ve düzenin hizmetinde olduğu ve Batman’in emekli, kanun kaçağı ve psikotik bir adam olduğu distopik bir gelecekte geçiyor.

“Bir toplumda yaşıyoruz”

Ekran Görüntüsü 2021 02 15'ten S 18 55 49'a

Zack Snyder’ın ya incelik yeteneği olmayan ya da hepimizin toplamından daha zeki bir canavar olduğunun kesin kanıtı, filmin rüya sahnesinde görünen Joker’dedir ve rol model olarak Joker’e sahip olanları hicvetmek için kullanılan memden alıntı yapmak, Twitter avatarı ya da her neyse. Çarpık ironi mi yoksa acımasız dürüstlük mü? ‘Zack Snyder’s Justice League’in bu soruya kesin olarak cevap vermesi çok olası.

23 Şubat'tan önce Disney+'a yıllık veya aylık abonelikte %20'den fazla tasarruf edin

23 Şubat’tan önce Disney+’a yıllık veya aylık abonelikte %20’den fazla tasarruf edin

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler ‘Zack Snyder’s Justice League’ fragmanında gizlenen en iyi 13 göz kırpma aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…