Yüzyılın en komik masa oyunlarından biri Android oyununu piyasaya sürüyor

Son zamanlarda nasıl olduğunu görüyoruz en bilinen masa oyunları mobil cihazlarımıza geliyor ve şimdi yüzyılın en eğlencelilerinden biri olan Exploding Kittens kart oyunu, adında bir Android oyunu yayınladı. kedicik mektubukendi yaratıcısının tanımladığı kelimeler üzerinde bir oyun “Scrabble, Clash Royale ile birleştirildi”.

Kitty Letter, bu Exploding Kittens’ın mobil versiyonu

Eğlenmek ve bu arada İngilizce öğrenmek için bir kelime oyunu

Verge halkının bize söylediği gibi, The Outmeal web çizgi romanlarının ve Exploding Kittens kart oyununun yaratıcısı Matthew Inman az önce piyasaya çıktı. Kitty Letter adlı Android için ücretsiz bir kelime oyunu.

Daha fazla bilgi: Bu hafta Android için en iyi yeni oyunlar ve uygulamalar

Size Android’de oynayabileceğiniz en iyi masa oyunlarından bahsetmiştik ve şimdi Kitty Letter’ı sunuyoruz. The Outmeal çizgi romanının tasarımlarıyla karakterize edilen çok komik bir kelime oyunu.

Bu oyunun mekaniği çok basit, çünkü sadece bir kelime oluşturmak için ekranın altında görünen harfleri kaydırın ve böylece rakibimize karşı küçük kedi orduları göndermek üssünü yok etmeye çalışrakibiniz sizinkiyle aynı şeyi yapmaya çalışırken.

Android için bu oyunun güçlü yönlerinden biri, sadece başparmağınızı kullanarak tek elle rahatça oynayınbu da onu iyi vakit geçirmek için harika bir seçim yapar.

Hem tam hikaye modu hem de çok oyunculu mod ücretsizdir Matthew Inman’ın kararıyla, kendisi de madeni para ve sandıklara dayalı oyunları sevmediğini belirttiği için. Bu hikaye modu gibi bir Outmeal çizgi romanınerede bulmamız gereken bir bölümden bulabiliriz buzunu çözmek için bir alabalık tokatlamak müzikal geyik bile bir süredir seksi inliyor.

Daha fazla bilgi: Android için En İyi 6 Kelime Oyunları (2021)

bunu belirtmeliyiz Kitty Letter tamamen İngilizce olan bir oyundur. ve bu nedenle, iyi vakit geçirmemize ek olarak, bize izin verecek olan o dilde kelimeler oluşturmamız gerekecek, Shakespeare’in dilini basit ve eğlenceli bir şekilde öğrenin.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Yüzyılın en eğlenceli masa oyunlarından biri olan Android oyununun lansmanı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…