Yürüyüş ve rota planlaması için Google Play’deki en iyi 8 ücretsiz uygulama

Yürüyüş yaparken, mükemmel olmanız gerekir rota planlanıyor güvenliği garanti eden ve en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı olan ve doğa ile temas.

Bir topografik harita yardımıyla dağın içinden yürüyüşünüzü gerçekleştirebilseniz de, teknolojinin yolculuğunuzda harika bir yol arkadaşı olmasına da izin verebilirsiniz.

Şu anda, farklı yürüyüşte uzmanlaşmış mobil uygulamalar ve seyahatinizi çok daha kolay ve unutulmaz kılacak rotalar yapmak.

Daha fazla bilgi: Çalıştırmak ve ilerlemenizi ölçmek için en iyi 9 uygulama

Bu nedenle, daha önce hiç görmediğiniz yerleri keşfetmeye başlayabilmeniz için Google Play Store’da bulabileceğiniz en seçkin olanlardan bir seçim yaptık. Ne olduklarını bilmek istiyorsanız, onları keşfetmek için bize katılın.

Ücretsiz olarak yürüyüş yapmak ve rota planlamak için en iyi uygulamalar

  • Wikiloc Dış Mekan GPS Navigasyonu
  • Strava GPS: Koşu ve Bisiklete binme
  • AllTrails: Yürüyüş Parkurları Bisiklet Parkuru Koşusu
  • Komoot – Haritalar: bisiklete binme ve yürüyüş
  • Yeniden Yaşa: Koş, Sür ve daha fazlası
  • Gaia GPS’i
  • Cairn: Yürüyüş ve Açık Alan Güvenliği
  • Bergfex rotaları ve GPS’li yürüyüş bisikleti koşu

Bu liste yürüyüş için ücretsiz uygulamalar sadece kardiyovasküler sağlığınızı iyileştirmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda cep telefonunuzda yürüyüş parkurları planlamanıza ve bulmanıza da yardımcı olacaklar.

Ve tüm bu inanılmaz dünya hakkında tutkuluysanız ve patikalarda ve dağlarda uzun yürüyüşler yapıyorsanız, mantarları aramak ve tanımlamak ve hatta kötü hava durumunda yağmur ve fırtına uyarıları ve alarmları ayarlamak için bu uygulamaları indirmeyi de unutmayın. .

Wikiloc Dış Mekan GPS Navigasyonu

Wikiloc ile dünyanın dört bir yanındaki patikaları keşfedin

hakkında konuştuğunda yürüyüş için mobil uygulamalardüşünülmesi gereken Wikiloc. Keşfedilecek en iyi alternatiflerden biri yürüyüş parkurları ve diğer aktiviteler koşu, MTB, Kayak ve daha pek çok şey gibi.

En iyisi Wikiloc uygulaması görselleştirebildiğin dünyanın ücretsiz topografik haritaları ve çevrimdışı veya çevrimdışı, rotalarınızı kaydedin, ara noktalar ekleyin ve diğer seçenekler arasında. Tüm bunlar kendi versiyonunda ödeme yapmadan, buna rağmen size inanılmaz ek özellikler sunan Premium seçeneğini deneyebilirsiniz. diğer cihazlarla canlı izleme ve senkronizasyon arkadaşlarla bağlantı kurmak ve doğayı birlikte keşfedin.

Strava GPS: Koşu ve Bisiklete binme

Strava GPS koşu ve bisiklet

Yarış, bisiklet veya sadece spor sevenler için Strava GPS

bir ücretsiz yürüyüş uygulaması sevenler arasında en popüler olanlardan biri açık hava sporu. Çalışması tarafından sunulana çok benzer. Wikilocsize izin verdiği farkla rotalarınızı web platformundan yönetin.

takip et aktiviteler, yürüyüşler ve yürüyüşler olarak da çalıştığı için arkadaşlarınızla paylaşın. bu açık hava sporlarını sevenler için sosyal ağ ve Paylaş deneyimler, rotalar, görüntüler ve dahası. Dilerseniz bir de premium sürüm bu da bazı ekstra seçenekler sunuyor.

AllTrails: Yürüyüş Parkurları Bisiklet Parkuru Koşusu

AllTrails Yürüyüş Parkurları Bisiklet Parkuru Koşu

AllTrails, parklar ve doğa için bir aktivite rehberidir.

Bu bir ücretsiz trekking uygulaması Bir sonraki varış noktanızı seçmek için mükemmel. Daha fazlası var 10.000 parkur ve turistik güzergah bir sonraki macera için seçebileceğiniz Ek olarak, ücretsiz sürümünde şunları yapabilirsiniz: GPS izleme ile kendi rotalarınızı oluşturunkaydedin veya diğer yürüyüşçülerle paylaşın.

Takip etmek için farklı yürüyüş haritaları arasından seçim yapın dairesel veya doğrusal yollar bundan fazla 100.000 trekking rotası Dünya çapında. Dilerseniz premium versiyonu size rotaları çevrimdışı indir ve hatta tasarım ve kendi haritalarınızı yazdırın.

Komoot – Haritalar: bisiklete binme ve yürüyüş

Eğer öyleysen yürüyüş sevgilisidoğa yürüyüşleri, MTB, bisiklete binme veya koşma, ardından komot Cep telefonunuzda eksik olmayacak bir uygulamadır. keyfini çıkarmak için mükemmel bir seçenektir. sesli yönlendirmeli navigasyon farklı rotalar üzerinden ve her disipline göre çevrimdışı bile.

Katılmak haritalar gibi değerli bilgilerdiğer sporcuların stratejik veya favori yerlerini bağlantı kurmadan yapabileceğinizi unutmadan ipuçlarını paylaş, deneyimler ve başkalarının maceralarına değer katacak önemli noktalar. Dır-dir tamamen ücretsiz ve harika diğer cihazlarla uyumluluk deneyimi unutulmaz kılmak için.

Yeniden Yaşa: Koş, Sür ve daha fazlası

Run, Pedal ve daha fazlasını yeniden yaşayın

Relive, yürüyüş ve açık hava etkinlikleri için bir uygulamadır

Yürüyüşe çıkmak, dağ bisikleti sürmek veya sadece açık hava etkinliği yapmak isteyip istemediğiniz önemli değil. rahatlama sana yardımcı olur deneyimini paylaş ve anlatılan hikayeler aracılığıyla diğer kullanıcılarla tanışın 3D videolar.

Bu yetmezmiş gibi, yapabilirsin aktivitelerinizi GPS ile kaydedin rotalarınız ve rotalarınız hakkında önemli istatistikler ve konumunuzu gerçek zamanlı olarak, tümü ücretsiz sürüm. Daha gelişmiş özelliklere erişmek istiyorsanız Premium sürümün keyfini çıkarabilirsiniz. için mükemmel bir seçimdir. hikayeleri bilmek turlar ve sizinkini bilin.

Gaia GPS’i

Yürüyüş için Gaia GPS

Gaia GPS ile doğayı inanılmaz bir şekilde keşfedin

Gaia GPS’i bir yürüyüş uygulaması ücretsiz sizin için mükemmel. farklı halka açık ve kişisel yürüyüş parkurları maceralarınız için kullanabileceğiniz Ek olarak, sürekli güncellenir, bu da herhangi bir şey hakkında bilgi edinmek için idealdir. rotalarda güncelleme.

Onun konum sistemi çok doğru ve özellikle pil olmak üzere cep telefonunuzun kaynaklarını çok az tüketerek çevrimdışı olarak mükemmel şekilde çalışır. Ücretsiz sürümü oldukça eksiksizdir, ancak bazı ekstra özelliklere sahip ve tamamen aboneliğe değer bir premium sürüm de seçebilirsiniz.

Cairn: Yürüyüş ve Açık Alan Güvenliği

Biri en önemli yönler yürüyüş yaparken Emniyet ve bunun için güvenebilirsiniz höyük. Cep telefonunuzdan kapsama bilgisi toplama yeteneğine sahip olduğundan ve size diğer bilgileri gösterebildiğinden, içinizin rahat etmesi için özel olarak tasarlanmış bir uygulama. resepsiyon alabileceğiniz noktalar.

Ve herhangi bir nedenle cep telefonunuz kapanırsa, kapsama alanı veya pil biterse endişelenmeyin, çünkü höyük çalışmaya devam edecek ve size gönderecek bir bildirim sistemine sahiptir. acil durum iletişim son konumlar uygulamanın oturum açtığı yer. A güvenliğiniz için mükemmel bir uygulama her zaman.

bergfex rotaları ve GPS yürüyüş bisikleti koşu

bergfex rotaları ve GPS yürüyüş bisikleti koşu

Bu, rotalar ve GPS takibi için en iyi uygulamalardan biridir.

bergfex/yollar en iyilerinden biridir yürüyüş uygulamalarıbisiklete binme, koşma…, ücretsiz, ancak Pro sürümü de var. €9.99/yılbulmanıza yardımcı olacak mükemmel trekking veya yürüyüş rotası daha fazlası arasında bir sonraki maceranız için 70.000 farklı alternatif.

Bu platformun kullanıcıları, sertifikalı kullanıcılar veya turizm ile ilgili, her rotada seyahat ederken deneyimin inanılmaz olduğundan emin olmak. Bu yeterli değilse, bir rota seçerken aşağıdakilerden çok ilginç ek bilgiler bulacaksınız: rotanın yazarı tarafından temel tavsiyeler ve ipuçlarıstratejik konumlar ve hatta ekipman tavsiyeleri gerekli.

Bu uygulamalar ile artık daha önce hiç olmadığı gibi yürüyüş yapmanın tadını çıkarınrotalarınızı takip edin ve arkadaşlarınız veya milyonlarca hayranınızla bireysel veya grup halinde unutulmaz açık hava deneyimleri yaratın. açık hava sporu senin gibi. Bu makaleyi beğendiyseniz, yürüyüşe çıkmak için bu en iyi uygulamalara bir göz atın.

Daha fazla bilgi: Evde egzersiz yapmak için 9 uygulama: spor salonuna gitmeden antrenman yapın!

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Yürüyüş ve Rota Planlama için En İyi 8 Ücretsiz Google Play Uygulaması girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…