YouTube'u reklamsız izlemek artık daha ucuz: YouTube Music'siz Premium Lite planı artık mevcut

YouTube’u reklamsız izlemek artık daha ucuz: YouTube Music’siz Premium Lite planı artık mevcut

Google, çevrimiçi reklamcılığın kralıdır ve elbette birçok hizmetler, reklamları görme veya duyma karşılığında ücretsiz olarak sunulur. zaman zaman üzerlerinde. Bu, YouTube Premium’a yerleştirilmiş farklı ödeme planlarına sahip video akış hizmeti olan YouTube’un durumudur.

Bu ödeme planları, bireysel hesaplar için aylık 11,99 Euro’luk bir tavana sahiptir ve YouTube Music de aynı fiyata dahildir. Şimdi, Youtube sunar reklamları yalnızca YouTube’dan kaldırmanıza izin veren yeni bir “Premium Lite” modu öğrenci planının fiyatına: ayda 6,99 Euro.

Youtube Lite ayda 6,99 Euro’ya

{«videoId»:»x81i8yy»,»autoplay»:true,»title»:»Apple Music vs Amazon Music vs Tidal… | AKIŞ MÜZİĞİ servislerinin karşılaştırılması»}

YouTube için yeni ödeme katmanı ilk olarak Reddit aracılığıyla YouTube’a ayrılmış başlıkta görüldü ve ilk başta yalnızca Finlandiya ve İsveç’te kullanılabiliyordu. Ancak yeni ödeme planı İspanya gibi diğer bölgelerde zaten mevcut ve platformun kendi duyurusu sayesinde öğrenebiliyoruz. ödeme planlarının geri kalanına karşı hangi pozisyonda yerleştirildiği.

Android için YouTube'dan en iyi şekilde yararlanmak için 31 numara

Yeni ‘Lite’ planı, Spotify, Apple Music, Tidal’a alternatif olarak oluşturulan YouTube Music hariç, bu yeni ödeme planının yalnızca YouTube video platformunu içermesi dışında, mevcut bireysel plana alternatif olarak konumlandırılmıştır. , Prime Müzik ve şirket. Fiyata gelince, öğrenci planının 6,99 avro ile bağlarıancak ikincisi, reklamların Müzik’ten kaldırılmasını içeriyor.

Ayda 6,99 Euro karşılığında, yeni YouTube Premium ‘Lite’ veya bireysel, tüm YouTube reklamlarını aylık ödeme ile kaldırmamıza izin veriyor ve evet, planların geri kalanında var olan ücretsiz deneme imkanı olmadan. Öğrencilere yönelik planın aksine, bu yeni bireysel plan herhangi bir tanımlama veya doğrulama gerektirmez ve herkes buna kaydolabilir.

YouTube Premium Hafif Sürüm

Artık YouTube Premium’da aşağıdaki ödeme planlarına sahibiz:

  • Bireysel: Deneme ayı ile aylık 11.99 Euro. Youtube ve Youtube Müzik’te veda reklamları.
  • Aile: Deneme ayı ile ayda 17,99 Euro. Youtube ve Youtube Music’te 5 üyeye kadar veda reklamları.
  • Öğrenci: Platformun gereksinimlerini karşılayan öğrenciler için deneme ayı ile ayda 6,99 Euro. Youtube ve Youtube Müzik’te veda reklamları.
  • Tek ‘Lite’: Deneme ayı olmadan ayda 6,99 Euro. Hoşçakal reklamları sadece Youtube’da.

– Haberler YouTube’u reklamsız izlemek artık daha ucuz: YouTube Music’siz Premium Lite planı artık mevcut aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…