YouTube’dan ses veya video indirmenin 14 yolu

YouTube’da milyonlarca video var, ancak onları yayınlamak her zaman bir seçenek değildir: bazen bağlantı yeterince iyi değil (ve yüklenmesini beklemek için zamanınız olmuyor) veya bağlantınızın olmayacağı belirli durumlarda (uzun bir uçak yolculuğu, birkaç gün konaklama) onları görmek istiyorsunuz. dağdan kaybolmuş bir kasabada)…

…ya da sadece istiyorsun onları kurtar Bir hatırlatma olarak, yazar bir gün onları ortadan kaldırmaya karar vermesin.

Bütün bunlar için birçok kaynağınız var: programlar, tarayıcı uzantıları ve size izin veren web sayfaları. youtube videolarını kolayca indirin, ve bazıları da ses kaydı, ilginizi çeken şey, görülen değil duyulandır. yani istersen merak etme o videoyu indir ve onu gör çevrimdışıbu araçlardan sadece birini kullanmanız yeterli ve bunu sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz.

{«videoId»:»x7zirh7″,»autoplay»:true,»title»:»Youtube’dan en iyi şekilde yararlanmak için 14 püf noktası»}

YouTube’dan ses veya video indirmek için yazılım

YouTube videolarını indirebileceğiniz çok sayıda program var. Onlar birbirine benzerama aynı zamanda öne çıkıyor kendi nitelikleri: örneğin bazıları yüksek kaliteli video (4K) için optimize edilmiştir, diğerleri ise hemen hemen her sayfadan video indirebilmeye öncelik verir. Bunlardan bazıları.

vdownloader

 • tüp yakalayıcı: (Windows) Türünün en eski programlarından biri olan aTube Catcher, akış sitelerinden bilgisayarınıza video indirmenize olanak tanır. yayın Akışı Daha popüler (sadece YouTube değil). Bunları da dahil olmak üzere diğer biçimlere dönüştürebilirsiniz. MP3 (yalnızca sesle ilgileniyorsanız). Dönüşümü özelleştirmek için seçenekler içerir ve tam çalma listelerini indirebilirsiniz.

 • YouTube İndirici HD: (Windows, Mac) Bu program yalnızca YouTube’dan video indirir. Karşılığında, o uzmanlaşmıştır yüksek kaliteli formatlar (full HD), böylece söz konusu videonun en kaliteli sürümünü kolayca elde edebilirsiniz.

 • Ücretsiz Youtube’dan MP3’e Dönüştürücü: (Windows) Videoyla ilgili gerçekten ilginizi çeken tek şey, ses parçanız, bu program doğru olanıdır. Bununla, orijinal kalitesini koruyarak MP3 formatındaki bu sesi doğrudan sabit sürücünüze kaydedebilir ve ardından isterseniz diğer formatlara dönüştürebilirsiniz.

 • VDindirici: (Windows) Bu programlar arasında bir başka klasik olan VDownloader, birçok ilginç özellik sunar: çok çeşitli video web sitelerini destekleme, diğer formatlara dönüştürme, indirme 4K videosadece sesi kaydetme özelliği, sosyal ağlarla entegrasyon ve kendi arama motoru Favori videolarınızı bulmak için

Youtube-dl, 2006'nın ortasında 56k modem bağlantısıyla bir Asturya kasabasında böyle doğdu.

 • Freemake Video İndirici: (Windows) YouTube’dan video indirmek için bir alternatif daha: onları çeşitli biçimlere dönüştürün (mobil cihazlar için bile veya yalnızca sesi kaydedin), birçok video web sitesini destekler ve 4K videolar ve oynatma listeleri indirmenize olanak tanır.

 • Klip yakalama: (Windows, Mac) Son bir ilginç seçenek, çeşitli platformlardan video indirebileceğiniz bu programdır. yayın Akışıve ayrıca diğer birçok site ClipGrab, videoların varlığını otomatik olarak tanıyabilir. Ayrıca HD içerik desteği vardır.

 • 4K Video İndirici: (Windows, macOS, Linux) Bu, yalnızca YouTube’dan (ve diğer platformlardan) video indirme görevini kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda ayrıca sesi çıkar veya altyazıları… veya programlayın en son videoların otomatik olarak indirilmesi Belirli kanallarda yayınlandı.

Uzantıları olan YouTube videolarını indirin

Bilgisayarınıza fazladan bir şey yüklemenize gerek kalmadan YouTube’dan video indirmenin başka bir yolu da tarayıcı uzantıları. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç tane var. Tabii ki, Chrome için hiçbiri yok, çünkü Google izin vermiyor Chrome Web Mağazanızdaki uzantılar YouTube’dan video indir.

Kolay Youtube Video İndirici

 • Video İndirme Yardımcısı: Videoları (ve ayrıca görüntüleri) çıkarabilen bir uzantı ziyaret ettiğiniz web sitesi o zaman ve bunları sabit sürücünüze indirin. Video web sitelerinin büyük çoğunluğunu ve ayrıca çeşitli yayın Akışı. Tüm süreç çok basittir ve birkaç tıklamayla yapılabilir.

 • Kolay Youtube Video İndirici Ekspres: Bu uzantının yaratıcısı, kalite desteğine sahip tek uzantı olmasını sağlar Tam HD 1080p (video) ve 192kbps (Ses). Kullanımı çok kolaydır ve ilgilendiğiniz materyali YouTube’dan çeşitli formatlarda ve maksimum kalitede hızlı bir şekilde almanızı sağlar.

 • YouTube İndirici Lite: Çeşitli kalite ve biçim seçenekleri arasında seçim yapmanızı sağlayan bir ‘İndir’ düğmesini etkinleştirerek YouTube arayüzüyle bütünleşen Opera tarayıcısı için basit bir uzantı.

 • Tüm Video İndirici Profesyonel: Edge için bu uzantı, sabit diskimizde indirdiğimiz videoları (YouTube veya diğer platformlardan) bir YouTube oynatma listesi gibi ekleyebileceğimiz küçük bir web sitesi oluşturur.

YouTube’dan en hızlı indirilen web sayfaları

Uzantılar sizin için kolaylaştırıyor, evet, ancak en hızlı şey yine de bir web sayfası. Çok fazla yapılandırma seçeneğiniz olmayabilir, ancak kimi arayabilirsiniz? aciliyet Her şeyden önce, onlar en iyi seçenektir.

peggo

 • Klip Dönüştürücü: İstediğiniz sadece sesi değil videoyu da indirmekse, bu web sitesi iyi bir alternatiftir. Videonun bağlantısını kopyalamanız yeterlidir ve ayrıca çeşitli formatlar (hem video hem de ses) videoyu dönüştürmek için. Sonra bilgisayarınıza indiriyorsunuz, hepsi bu.

 • Kaydet: Son olarak, bu diğer web sitesi aynı zamanda YouTube videolarını farklı kalite seçenekleriyle ve bir tuhaflıkla indirmenize izin verir: URL’sini doğrudan ziyaret ederek kullanabilir veya kullanabilirsiniz. çok ilginç bir hile. YouTube’da bir daha video izlediğinizde ve onu sabit sürücünüze indirmek istediğinizde, “HH” önünde “Youtube» URL’de (böylece https://www.ssyoutube.com/…) ve doğrudan SaveFrom web sitesini, videonuzun URL’si metin alanına kopyalanmış olarak yüklersiniz.

 • 2Dönüştürücü: YouTube videosunun URL’sini girmemize izin veren olağanüstü basit bir web sitesi, istediğimiz formatı belirtin (müzik için *.mp3, video için *.mp4). Ve hazır!

Genbeta’da | YouTube’da takipçi kaybettiniz mi? Bu senin hatan değil: Google temizliyor

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler YouTube’dan ses veya video indirmenin 14 yolu aslen yayınlandı Genbeta Cesar Muela’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…