YouTube TV, ekstra olarak gelecek yeni seçenekler olarak çevrimdışı indirmelere ve eşzamanlı görüntülemeye sahip olacak

YouTube, akış videolarına erişmeyi bildiğimiz platformla birlikte ek bir kanala sahiptir. YouTube TV hakkındacanlı programları izlemek için televizyon kanalları ve daha önce akış yoluyla yayınlanan içeriği sunan aylık bir abonelik hizmeti.

iOS ve Android için bir uygulamadan canlı kanallara ve kayıtlı programlara erişmek için YouTube ile karıştırılmış bir televizyon gibi bir şey haline gelen bir teklif. Artık yeni bir seçeneğin gelişini ekstra olarak görecek bir platform bağlantı olmadığında veya sınırsız akış olmadığında indirmeler.

Çevrimdışı indirmeler ve daha fazlası

YouTubeTV

YouTube TV, standart planda şu anda aylık 65 ABD doları olan bir hizmettir ve şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri ile sınırlı. Belki de her zincirin lisanslarının ülke tarafından müzakere edilmesi nedeniyle bir sınırlama motive edildi.

Artık YouTube’un kullanıcılarına sunduğu teklife, işlevli yeni bir paket geliyor. Ve platforma göre, giderek daha fazla insan içeriği televizyon aracılığıyla izledikçe, izleyicilerin mevcut programları izlemesine veya DVR’larına indirmesine izin veren yeni bir tamamlayıcı seçenek sunuyor. daha sonra çevrimdışı izlemek için.

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2e/48/63/5ffc0bcf4bd22f622b/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/23/51/22/5ffc0c144bd22f6231/orijinal/como-descargar-videos-de-youtube-instagram-facebook-twitter-o-tiktok-en-tu-movil-bq. jpeg»}

Ayrıca bu seçenekler arasında erişim imkanı da geliyor. Evde eşzamanlı sınırsız akışböylece bir ailedeki herkes aynı anda farklı ekranlarda YouTube TV’nin keyfini çıkarabilir.

Buna ek olarak, şirket hazırladığını da kabul etti. uyumlu cihazlar için 4K çözünürlükte akışbu seçenekten hangi kanalların yararlanabileceği belirtilmemiş olsa da.

Google Home ile Nest hoparlörde müzik dinlemek için YouTube Music'i Spotify'a nasıl geçirebilirsiniz?

Tabii ki şimdilik şirket blogunda açıklama yapmadı. bu iyileştirmelere erişmenin bedeli önümüzdeki birkaç hafta içinde ekstra olarak gelmesi gerekiyordu.

üzerinden | Düz Paneller

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler YouTube TV, ekstra olarak gelecek yeni seçenekler olarak çevrimdışı indirmelere ve eşzamanlı görüntülemeye sahip olacak aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…