YouTube Müzik, en önemli işlevlerine erişmeyi kolaylaştırır

Google Play Müzik’in bağlantısını kesme işlemini tamamladı ve hizmetinin bitiş tarihi olan 24 Şubat’ı kesin olarak belirledi, gerçek şu ki, Google, YouTube Music’teki iyileştirmelerle hızla çalışmaya devam ediyor sektöründe referans olmasını sağlamak yayın Akışı müzikal.

Ve gerçekten de, Mountain View devi Spotify, Tidal veya Deezer ile ilgili olarak ayrılıyor. sadece müzik dinlemenizi değil aynı zamanda müzik izlemenizi de sağlayan bir platformun avantajlarıbüyük bir veritabanı ile işbirlikleri, doğrudan, nadirlikler ve çok sayıda içerik içerir yalnızca YouTube’da kullanılabilir.

Google, YouTube Music’i tanıtmak istiyor ve sonunda akıllı radyolarına erişimi kolaylaştırıyor.

Her ne olursa olsun, YouTube Music’i deneyen hepimiz, özellikle de onu her gün kullananlarımız bilir. büyük potansiyeli AI etrafında yatıyorGoogle algoritmaları ve hizmetinin yayın Akışı için her zaman duymak istediğimiz müziği aç neredeyse biz gerçekten ne duymak istediğimizi bilmeden.

Ve evet, YouTube Music, bize en iyi radyoları sunmayı bizden öğreniyor zevklerimize ve geçmişimize göre, rutinleri, yerleri ve programları dikkate alarak, ancak şimdiye kadar akıllı telsizleri bulmak bile zordu YouTube Müzik uygulamasında.

Daha fazla bilgi: Şarkılarınızı şimdi aktarın, çünkü Google Play Müzik 24.02.2021’de sonsuza dek veda ediyor

Google uyuyor ve sonunda YouTube Music’teki akıllı radyolara erişimi kolaylaştırıyor

Android Polisi’nden meslektaşların bize söylediği gibi, en çok tekrarlanan isteklerden biri YouTube Müzik kullanıcılarının, nihayet bir uygulama uygulayan Google tarafından yanıtlandı oynatma görünümünden akıllı radyolara hızlı erişim uygulamada

Şu andan itibaren, bu işlevselliğe erişim her zaman iki vuruşta kullanılabilir tıklamalaralbüm kapağının veya o anda çalmakta olan şarkının arkasında izin verecek bir simge “Radyoyu Başlat” doğrudan bir şekilde çalınan şarkıya ve her an için örf ve zevklerimize göre.

YouTube, akıllı radyolara erişimi kolaylaştırır.

Sadece menülerde değil, artık akıllı radyolar şarkı kapağındaki bir ikonun arkasında.

Şimdiye kadar, bu işleve yalnızca açılır menüden erişilebilirbelli ki olmaya da devam edecek, ama belliydi ki Google, yıldız işlevine erişimi kolaylaştırmak zorunda kaldı müzik hizmetinizin yayın Akışı.

Ayrıca, biz de yapabiliriz radyoları doğrudan bizim çalma listesi kişiselleştirilmişsadece bir şarkıya uzun basarak ve ardından Tıklayın açılır menüde göreceğimiz seçenekte.

Güncelleme her zamanki gibi yapılıyor sendeleyerek ve sunucu tarafıyani hala sahip değilseniz, YouTube Müzik uygulamasını kapatmaya zorlayın ve sunucuya bağlanması ve şeffaf bir şekilde kendini güncellemesi için tekrar açın… Ve henüz denemediyseniz diye size Google Play’in bağlantısını bırakıyoruz!

Daha fazla bilgi: YouTube Müzik burada, test ettik ve Spotify ile Play Müzik’i iyileştiriyor

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

YouTube Müzik girişi, ilk kez Andro4all’da yayınlanan en önemli işlevine erişmeyi kolaylaştırır.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…