Youtube: Bu 2021 için haberleri öğrenin

YouTube, dünyanın en popüler video platformudur ve bu nedenle Google, akış hizmetindeki yeni özelliklerle her yıl şaşırtmaktadır.

Bu 2021 bir istisna olmayacak ve YouTube, platformuna ilginç haberler eklemeye devam edecek.

Her gün YouTube’da para harcayan ve akış platformunun sunduğu içeriğin tadını çıkaranlardansanız, hizmetinizdeki yeniliklerin hiçbir ayrıntısını kaçırmamak için okumaya devam etmenizi öneririz.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

YouTube’un 2021’de getirdiği haberler

Platform, her yıl yeni özellikler ekleyerek hizmetini taze tutmayı hedefliyor ve bu durumda büyük değişiklikler olmasa da kullanıcı deneyimini optimize edecek küçük iyileştirmeler olduğu söylenebilir.

Bu nedenle, çok daha sezgisel ve modern hale getirmek için tabletler gibi cihazlarda navigasyon daha basit olmaya çalışacaktır.

Aramayı, gezinmeyi ve erişilebilirliği iyileştirmek için YouTube VR’ye yapılan bir ince ayar dahil olmak üzere daha fazla video formatı da desteklenecek.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Son olarak platform, ebeveynlerin videoları ve kanalları seçebileceği ve bunları çocuk bölümüne dahil edebileceği YouTube Kids için içerik geliştirmeye devam edecek.

youtube şortları

Video platformunun en çok beklenen yeniliklerinden bir diğeri, TikTok, YouTube Shorts ile savaşmak için yeni işlevleridir.

Yeni bir kısa video formatı altında, video aracı Asya sosyal ağıyla savaşmak istiyor.

Baş ürün sorumlusu Neal Mohanen bir gönderide, “Her yıl artan sayıda insan kendi kanalını başlatmak için YouTube’a geliyor” dedi. “Ama hala yaratma çıtasını çok yüksek bulan birçok insan olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, içerik oluşturucuların ve sanatçıların cep telefonlarından başka bir şey olmadan hızlı videolar çekmesine olanak tanıyan yeni kısa biçimli video aracımız Shorts üzerinde çalışıyoruz.”

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…