YouTube asla Netflix gibi olmayacak: Google, YouTube Originals’a makas atıyor

bir süre önce YouTube Premium hizmet ediyormuş gibi davranarak aramızda yayın Akışı YouTube platformunun tüm içeriğini, müziği ve videolarını aynı üründe birleştirerek ve ayrıca ilk fikrinde, kesin multimedya, YouTube Originals etiketi altındaki orijinal içerik artık elveda diyor sonsuza kadar.

Ve evet arkadaşlar, öyle görünüyor Netflix olmak için oynamak bir YouTube için oldukça pahalıydı Android Police’den meslektaşların bize söylediği gibi, resmi olarak ilan ederek, şirketin kendi marka içeriğinden vazgeçmesi sona erdi. YouTube Originals perdesini kalıcı olarak kapatacak Mart ayının sonraki ayında.

YouTube Premium

Piyasadaki en eksiksiz olmak isteyen ‘akış’ hizmeti YouTube Premium.

Aslında, kendisi Twitter’da yayınladı. Robert Kyncl, şirket ticari direktörüAynı notta bugüne kadar Originals’ın direktörlüğünü yapan ve bu süreçte YouTube’dan da Mart ayı sonunda ayrılacak olan Susanne Daniels’ın görevden alındığını bildiren .

Görünüşe göre YouTube Originals ile altı yıldan fazla bir süre sonra, fikir şimdi YouTube’un stratejisini yeniden yönlendirin ve yeni yatırım fırsatları arayın diğer platformlarla daha iyi rekabet edebilmek için yayın Akışı Y TikTok veya Twitch gibi hizmetlerin yaratıcılarını elinden almaya devam etmesini önlemek daha üretken.

Şüphesiz Orijinaller’in en önemli serileri kobra kai Y adım adımher ikisi de zaten sırasıyla Netflix ve Starz’da konaklama ileYouTube’un felaketle sonuçlanan bir 2019’dan sonra orijinal içerik teklifini basitleştirmesinden sonra.

Şu andan itibaren, Orijinaller YouTube’dan kaybolacak içeriklerini finanse etmeye devam edecek. siyah sesler Y YouTube Çocukları zaten imzalanmış ve taahhüt edilmiş taahhütlere uymanın yanı sıra bir yolları olduğunu.

YouTube, kendi içeriği fikrinden vazgeçerek Originals’a veda ediyor, ancak gerçekte, ticari direktörünün sözleriyle, 2020’de yaklaşık 20.000 milyon dolara girdiklerinden ve pratik olarak sağlıklı bir şekilde devam etmek için buna ihtiyaçları yok. bu tür ürünler olmadan.

YouTube’un ticari direktörü, onun sayesinde Ortak Programı 2 milyondan fazla içerik oluşturucu 30.000 milyon dolardan fazla girdi son üç yılda, bu rakamları kanıtlayan YouTube’un gerçekten orijinal içeriğe sahip olması gerekmez platformda videolar ve diğer ilginç içeriklerin bulunduğundan emin olmak için.

Ayrıca, o belirtiyor yeni girişimlere yatırım yapmaya devam edecek bizi görsel-işitsel tüketimin geleceğine yaklaştıran yeni İçerik Oluşturucu Shorts Fonu programlamasına ek olarak kısa video bölümünde TikTok ile rekabet etmek Canlı Alışveriş.

O olabildiğince ol, YouTube, 2020’de 20 milyarın biraz altında gelirle fena değilböylece bu Google satış ortağı, ana şirketinin ayak izlerini takip edebilir ve ürünleri terk ederek kayıpları azaltmayı göze almak ilk başta beklendiği gibi çalışmadı … Ürünleri arafta bırakma konusunda Mountain View’da onlar uzmandır!

Youtube

YouTube’a en iyi alternatifler YouTube’u ekran kapalıyken oynatınYouTube’da ücretsiz filmler izleyin

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • Xiaomi Mi Band 6, analiz: Akıllı bilekliğin en yeni nesline geçmeye değer mi?
  • Samsung Galaxy S21 FE, analiz: zamanında varmanın önemi
  • Google Pixel 6 Pro, analiz: hak ettiğimiz Pixel
  • Xiaomi Mi Watch, analiz: 2022’de satın almaya değer mi?
  • Google Nest Cam iç mekan, analiz: evinizin güvenliği için harika bir müttefik
  • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite incelemesi: Redmi’nin en ucuz akıllı saati buna değer mi?
  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası

YouTube Asla Netflix Gibi Olmayacak: Google Puts the Scissors on YouTube Originals girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.