You-in You-Go XL inceleniyor: Bu iddialı Youin scooter hakkında bize gönderdiğiniz sorular (ve yanıtları)

Elektrikli scooter seçerken hangi özelliklere değer veriyorsunuz? Bize bıraktığınız tüm soruları yanıtlamak için You-in You-Go XL’yi kapsamlı bir şekilde test etme fırsatı bulduk. burada You-Go XL’nin tüm cevapları videoda.

You-Go XL ile ilgili soru-cevap, videoda

İlk soru (ve en çok tekrarlananlardan biri), bu scooter’ın bu soyadına sahip olmasını sağlayan özellik ile ilgilidir: You-Go XL pil ne kadar sürer?. Özerkliği, ailenin diğer modellerinden belirgin şekilde üstündür ve onu ayırt edici bir özellik haline getirir. Videoda sizlere testimizin sonuçlarını sunuyoruz ancak şaşırtıcı olduğunu tahmin ediyoruz.

Ancak, pili daha da sıkmak için eko modunu her zaman kullanabilirsiniz, bu da bize gönderdiğiniz başka bir sorunun cevabının bir kısmını öngörmektedir: kaç sürüş modu var?

Harika bir pilin genellikle bir B tarafı vardır: şarj süresiSorularınızdan biri daha. Ne kadar şarj edileceğini göz önünde bulundurarak önerimiz, gece boyunca fişe takılı bırakmaktır.

Bu ve bize göndermiş olduğunuz birçok sorunun cevabını videoda bulabilirsiniz. Katıldığınız için teşekkürler!

Bu içerik, Xataka ile marka arasındaki bir işbirliği ve sponsorluktur, ancak senaryo veya tema seçimi konusunda herhangi bir anlaşma yoktur. Editoryal içerik tamamen Xataka tarafından hazırlanmıştır.

– Haberler You-in You-Go XL inceleniyor: Bu iddialı Youin scooter hakkında bize gönderdiğiniz sorular (ve yanıtları) aslen yayınlandı Xataka Eva Rodriguez de Luis’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…