A Yoigo se le

Yoigo, Samsung Galaxy S22’den ‘kaçıyor’: Üç model olacak ve bir hediye ile gelecekler

Yoigo, Samsung Galaxy S22'den 'kaçıyor': Üç model olacak ve bir hediye ile gelecekler

Aylardır söylentileri duyuyoruz. Galaxy S ailesinin yeni nesli, ancak şimdi resmi sunum olayı yaklaşırken, sızıntılar yoğunlaştı. Samsung, Unpacked ürününü önümüzdeki hafta, özellikle 9 Şubat Çarşamba günü için planladı.

O gün nihayet yeni Galaxy S22’yi öğreneceğiz, ancak Yoigo öne geçti ve aylık dergisinin son sayısında (2022 Şubat ayına karşılık gelen 127 numara), şimdiden yeni Samsung telefonlarını tanıtıyor. Üç modelin tasarımını gösteren görsellerin yanı sıra operatörde olacakları fiyatı ve müşterilerin peşin alımlarında alacakları hediyeyi ortaya koyuyor.

Üç seçenek: Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra

9 Şubat’ta dediğimiz gibi Samsung’un duyuracağı yeni bir Unpacked gerçekleşecek. yeni üst düzey telefonlarınız, Galaxy S22. O gün, şimdiye kadar meydana gelen tüm sızıntıların gerçekten doğru olup olmadığını nihayet öğreneceğiz. Sonuncusu bize tam olarak bir İspanyol operatörden geliyor.

Artık Samsung Galaxy S22'nin duvar kağıtlarını indirebilirsiniz.

Aylık dergisinin son sayısında Yoigo, sonraki Samsung telefonlarına iki sayfa ayırıyor ve bize bunları gösteriyor. ön ve arka görüntüler üç modelden operatörde sahip olacakları fiyatlar ile birlikte. Nitekim Güney Koreli üretici, formülü bir kez daha tekrarlayacak, böylece Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra’nın halefleri sırasıyla S22, S22+ ve S22 Ultra olacak.

Yoigo Galaxy S22 02

Beyaz renkte görünen Galaxy S22’nin fiyatı şu şekilde olacak: 24 ay boyunca ayda 10 Euro La Sinfín ile sonsuz GB, ya yalnızca mobil tarifede ya da fiberle birleştirilmiş. İki yılın sonunda cep telefonunu iade edebilir veya 199 Euro ödeyerek sizde kalabilirsiniz. Toplamda 439 Euro.

Galaxy S22+ siyah renkte görülüyor. 24 ay boyunca ayda 15 Euro hem yalnızca mobil modda hem de fiber ile birleştirilmiş La Sinfín GB sonsuzluklarıyla ilişkilendirdiğiniz sürece. İki yılın sonunda cep telefonunu iade edebilir veya 329 Euro ödeyerek sizde kalabilirsiniz. Toplamda 689 Euro.

Yoigo Galaxy S22 03

Son olarak, Galaxy S22 Ultra şu fiyattan fiyatlandırılacak: 24 ay boyunca ayda 20 Euro La Sinfín ile sonsuz GB, ya yalnızca mobil tarifede ya da fiberle birleştirilmiş. İki yıl geçtikten sonra, cep telefonunu iade edebilir veya 499 Euro’luk son ödeme ile saklayabilirsiniz. Toplamda 979 Euro.

Söylentilere göre resmi Avrupa fiyatlarının sırasıyla 849, 1.029 ve 1.249 Euro’dan başlayabileceğini hatırlayalım, bu nedenle, her zamanki gibi, bir ücret karşılığında terminali satın almak, büyük miktarda tasarruf etmemizi sağlayacaktır. Buna ek olarak, Yoigo’nun dergisi, üç yeni telefondan herhangi birinin ön satın alınmasıyla operatörün müşterilerinin bazı hediye kulaklıklar. Dikkat edin, 239 Euro değerindeki Galaxy Buds Pro’dan bahsediyoruz.

– Haberler Yoigo, Samsung Galaxy S22’den ‘kaçıyor’: Üç model olacak ve bir hediye ile gelecekler aslen yayınlandı Engadget Mobil Laura Sacristan’ın fotoğrafı.

Leave a Reply