Yenilmez! Büyük indirimli SanDisk Extreme microSD kart

Şüphesiz, bir microSD kart satın alırken SanDisk düşünülmesi gereken en iyi seçeneklerden biridir. Amerikalı üretici, kataloğunda mükemmel kaliteye sahip her türlü ürünle sektörde bir referans noktasıdır. Ve şimdi SanDisk Extreme Pro 128 GB kartı uygun fiyata alabileceğinize göre, günün en önemli olayı bu.

4K spor kameranızın, drone’nuzun veya UHD formatında kayıt yapabilen diğer herhangi bir cihazın olanaklarından yararlanmak için satın alabileceğiniz en iyi microSD kartlardan birinden bahsediyoruz çünkü şüphesiz bir okuma ve yazma hızı sunuyor. Eh, biliyorsun artık bunu satın alabilirsin %55 indirimli SanDisk Extreme Pro kartı fiyatında, böylece satın alma işleminizde 35 Euro’dan fazla tasarruf edersiniz.

En iyisi mi? Üstelik nakliye masraflarından tamamen ücretsiz yararlanabileceksiniz. Tek gereksinim, Amazon Fotoğrafları veya Amazon Prime Video gibi çevrimiçi satış devinden daha fazla hizmete erişmenizi sağlayan bir Amazon Prime müşterisi olmaktır. Bu hizmete abone değil misiniz? İçiniz rahat olsun, çünkü aşağıdaki bağlantı aracılığıyla bir Herhangi bir kalıcılık olmadan ücretsiz deneme ayı. Bu pazarlıktan yararlanın!

Gerçekten güçlü bir microSD kart

SanDisk Extreme PRO

Ailesinin dikkatine SanDisk Extreme Pro microSD kartlar Amerikan firmasının ana işgücünden biridir. Saniyede 170 megabayta varan okuma hızlarının yanı sıra saniyede 90 megabayt yazma hızı sunan bir kart, böylece 4K formatında video kaydedebilir ve çok kısa sürede bilgi aktarabilirsiniz. Dahası, performansı artırmak için A2 kategorisini sunduğu düşünülürse.

Şüphesiz, cep telefonunuz, tabletiniz, dronunuz veya diğer herhangi bir cihaz türü için mükemmel bir ürün ve şimdi gerçek bir indirim fiyatıyla sınırlı bir süre için alabilirsiniz. Ayrıca her şeye dayanıklıdır, çünkü SanDisk ekibi, çok yönlü olduğundan emin olmak için bu microSD kartı her türlü testten geçirdi.

SD adaptörü ile birlikte gelir

microSD SanDisk Extreme PRO

Günün en büyük pazarlıklarından birinin pastası üzerindeki krema, bunun gerçeğinde görülebilir. SanDisk Extreme Pro microSD kart satışta Bir SD adaptörü ile birlikte gelir. Bu sayede herhangi bir cihaza sorunsuz bir şekilde bağlayabileceksiniz. Ve bu nedenle Amazon’daki bu indirimli modeli evinizdeki tüm gadget’larda kullanabileceksiniz.

Tabii ki, bu Amazon teklifinin sınırlı bir süre için geçerli olacağını unutmayın. Yani, cep telefonunuzun hafızasını genişletmeniz gerekiyorsa, daha güçlü drone’nuz için bir hafıza kartı alın veya bir yedek microSD aksiyon kameranız için SanDisk’in sunduğu harika fırsatları kaçırmayın. Pişman olmayacaksın!

Giriş Rakipsiz! Büyük indirimli SanDisk Extreme microSD kart, Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…