Yeni Yıl 2022 ve Noel’i kutlamak için WhatsApp çıkartmaları

WhatsApp ve Telegram gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının yoğun kullanımı sonsuza dek değişti. arkadaşlarımız ve ailemizle iletişim kurma şeklimiz. Bu Noel tarihlerinde daha da belirgin olan bir şey, çünkü birkaç yıldır Noel ve Yeni Yılı kutlamanın en yaygın yolu Bu tür uygulamalar aracılığıyla.

WhatsApp’ın dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma platformu olduğu ve çıkartmalarının en orijinal formlardan biri bu bayramları akrabalarınıza kutlamak için bugün size getiriyoruz Yeni Yıl 2022 ve Noel’i kutlamak için en iyi WhatsApp çıkartmaları.

Bunlar Noel ve Yeni Yıl 2022’yi kutlamak için en iyi WhatsApp çıkartma paketleri

Whatsapp İçin Noel Çıkartmaları – WAStickerApps 20

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bu uygulama, Noel motifleri gibi çok sayıda çıkartma paketi içerir. Noel Baba, kardan adamlar, hediyeler veya Noel ağaçları. Bu çıkartma paketlerini WhatsApp uygulamanıza eklemek için girmeniz yeterlidir, seçeneğe tıklayın çıkartmalaren çok beğendiğiniz paketi seçin, yazan butona tıklayın. “+” işareti sağ tarafta bulunur ve düğmesine tıklayın Eklemek açılır mesajda görünen

Bu yapıldıktan sonra eklediğiniz çıkartma paketleri Meta’nın sahip olduğu uygulamadaki çıkartma koleksiyonunuzda zaten görünecek ve bunlardan herhangi birini Noel tebriklerinizde kullanabileceksiniz.

WhatsApp için Noel Çıkartmaları tr reklamlarla tamamen ücretsiz bir uygulama Sizi bu satırların altında bıraktığımız Play Store’a doğrudan bağlantıdan indirebilirsiniz.

Whatsapp için Noel Çıkartmaları – WAStickerApps

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bu uygulamada toplam 39 Noel çıkartma paketiNoel ve Yeni Yılı gerçekten özgün bir şekilde tebrik edebileceğiniz .

Bu çıkartma paketlerini koleksiyonunuza dahil etmek için uygulamayı açmanız ve önceki uygulamada olduğu gibi en çok ilginizi çeken paketi seçmeniz yeterlidir. “+” işareti ve seçeneğe tıklayın Eklemek.

Whatsapp için Noel Çıkartmaları – WAStickerApps tr reklamları olan ücretsiz bir uygulama Google Play’de bir milyondan fazla indirmeye sahip.

WAStickersApp Yılbaşı Çıkartmaları

Andro4all’daki galeriye göz atın

Bu uygulama, Noel çıkartmaları içeren çok sayıda Noel çıkartma paketine sahiptir. Noel Baba, Mutlu Noeller, Yeni Yılınız Kutlu Olsun, Noel ağaçları, elfler, Rudolph ve hatta Üç Bilge Adam.

Önceki uygulamalarda olduğu gibi, bu çıkartma paketlerini çıkartma koleksiyonunuza eklemek için uygulamaya girmeniz yeterlidir. “+” işareti ilginizi çeken paketin sağ tarafında bulunan seçeneğe tıklayın Eklemek.

Noel Çıkartmaları WAStickersApp bir reklamlarla ücretsiz uygulama ve Google Play’de bu tür uygulamalarda en yüksek puanlardan birine sahip, 4.9.

Noel Hareketli Çıkartmalar

Andro4all’daki galeriye göz atın

Noel ve Yeni Yılı hareketli bir çıkartma ile kutlamayı seviyorsanız, çok çeşitli çıkartmalar içerdiğinden ihtiyacınız olan uygulama budur. Noel Baba, Noel ağaçları, kardan adamlar, hediyeler ve çok daha fazlasının animasyonlu çıkartmaları.

Bu paketlerden birini WhatsApp koleksiyonunuza eklemek için uygulamayı açmanız, en çok beğendiğiniz paketi girip butona basmanız yeterli. Çıkartmaları İndir ve ekranda zaten indirildiğini belirten mesaj göründüğünde, seçeneğe tıklayın. WhatsApp’a ekle ve özel veya şirket WhatsApp hesabınız olup olmadığını seçin.

Noel Hareketli Çıkartmalar reklamları olan ücretsiz bir uygulama bu satırların altına bıraktığımız bağlantıdan doğrudan indirebilirsiniz.

Yeni Yılınız Kutlu Olsun ve Mutlu Noeller Çıkartmaları 2022

Andro4all’daki galeriye göz atın

Yeni yılı kutlamak için birkaç çıkartma paketi kaydetmek istiyorsanız, bu ücretsiz uygulama şunları içerir: 2022’nin gelişini kutlamak için çok çeşitli çıkartma paketleri WhatsApp aracılığıyla mümkün olan en orijinal şekilde.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz

Yeni Yıl 2022 ve Noel’i kutlamak için WhatsApp Etiketler girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…