Yeni Xiaomi TV Stick 4K: Android TV'yi maksimum kalitede filtreleme

Yeni Xiaomi TV Stick 4K: Android TV’yi maksimum kalitede filtreleme

Xiaomi için pazara girdi tv çubukları geçen yıl bir teklif Mi TV Box’tan daha uygun fiyatlı seçenek. Bir Full HD ve 4K modeli piyasaya sürmeleri beklense de, şirket yalnızca Full HD modelini piyasaya sürdü, bu mantıklı çünkü 4K TV’lerde zaten Smart TV’ler entegre edilmiş olsa da hepsinde Android TV yok. Şimdi, 4K TV kullanıcıları bir ziyafet içinde.

Duyurunun, yeni Xiaomi logosunu estetik bir düzeyde ön plana çıkaran bir modelle yıl sonundan önce yapılması bekleniyor. Şirketin yeni ürünlerinde yaptığı gibi “Benim” kaldırılarak isim de değişecek. Böylece Xiaomi TV Çubuğu 4K Google TV’li Chromecast veya Fire TV Stick 4K (ve yeni 4K Max) ve Realme’nin hazırladığı bir sonraki 4K Stick gibi piyasadaki diğer 4K modelleriyle rekabet etmek için geldi.

4K TV Stick daha büyük: daha iyi performans mı?

Fiziksel düzeyde görebiliriz ki, bu TV Çubuğunun boyutları Full HD versiyonundan daha büyüktür. Fotoğraflarda gördüğümüz gibi, boyutları yaklaşık 110x30mm. bu Tam HD modeli ölçüm 92,4 x 30 mmbu yüzden neredeyse 20 mm daha uzunuz.

https://platform.twitter.com/widgets.js

Bu alana muhtemelen bir daha iyi ısı dağılımı ile daha güçlü çipbirlikte daha fazla RAM ve depolama, ancak ikincisi daha yoğun yongalar kullanarak boyut olarak artmadan kapasiteyi artırabilir. bu Tam HD modeli 1 GB RAM ve 8 GB dahili belleğe sahiptir ve bu model, örneğin Mi TV Box S’de olduğu gibi 2 GB RAM ve 16 GB dahili bellek rakamlarına mükemmel bir şekilde yükselebilir.

HDR ve Dolby Atmos: TV Stick’te eksik olan şeyler

Yazılım düzeyinde, aşağıdakiler gibi en gelişmiş video ve ses standartlarıyla uyumluluğun dahil edildiğini de bulabiliriz. HDR10+, Dolby Vision veya Dolby Atmosbunlardan Tam HD modeli. Google veya Amazon’un 4K modelleri, daha iyi güç, performans ve ses ve görüntü kalitesi nedeniyle Full HD’den çok daha ilginç, bu yüzden Xiaomi’nin bu cihazla rekabeti yakalaması mantıklı. Yeni düğme düzenleri ve daha fazla akış platformuna erişim ile birlikte kontrol cihazında da değişiklikler göreceğiz.

sahip olduğu sorun Xiaomi TV Çubuğu Bu, Fire TV Stick 4K’nın satıştayken genellikle maliyetinden bile biraz daha yüksek olan fiyatıdır, bu hemen hemen her ay gerçekleşir. Bu nedenle, 39.99 avroya almak oldukça basitken, sunulan Mi TV Stick asla 30 avronun altına düşmez. Örneğin şu anda MediaMarkt’ta 32,79 Euro’ya satılıyor.

sonuçta, Xiaomi 4K TV Çubuğu için harika bir yol olacak android televizyonun keyfini çıkar Televizyonlarımızda, birçok uygulamanın eksik olduğunu fark ettiğimiz bir işletim sistemine sahip bir televizyonumuz varsa, Xiaomi TV Stick ile bir önceki modelde olduğu gibi kaliteden ödün vermeden hepsine sahip olabileceğiz. SmartTV olmayan televizyonlar.

Yeni Xiaomi TV Stick 4K: Android TV’yi maksimum kalitede filtreleyen yazı, ADSLZone’da ilk olarak göründü.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…