Yeni Xiaomi dizüstü bilgisayar satışta, gülünç bir fiyattan yararlanın

Xiaomi dizüstü bilgisayarlar, kaliteli oldukları ve bu nedenle her türlü ihtiyaca uygun çözümler oldukları için mükemmel satın alma seçenekleri olduğunu kanıtladı. Modellerinden birini satın almayı düşünüyorsanız, şimdi size nasıl satın alacağınızı anlatıyoruz. indirimli xiaomi dizüstü bilgisayar bu kesinlikle sizi ikna edecektir.

Bahsettiğimiz model, hem kişisel hem de profesyonel her türlü ihtiyaca uygundur (ve tabii ki Xiaomi Pro ile ders çalışmak da mümkündür). Bunun nedenlerinden biri de ekranıdır. 15 inç ve bu nedenle hem resimleri düzenlemek için hem de evden çıkarken yük olmamak için kullanışlıdır. Bu bileşenin çözünürlüğü Full HD’dir, bu nedenle dizi ve film izlemek bile mükemmel bir kullanıcı deneyimiyle elde edilen bir şeydir (300 nit parlaklık ve 800:1 kontrast söz konusu olduğunda).

Xiaomi Pro 15 dizüstü bilgisayar ekranı

Bu küçültülmüş Xiaomi dizüstü bilgisayar hakkında not edilmesi gereken şeylerden biri, mükemmel bir özerkliğe sahip olmasıdır, bu özellikle pilinin şarj edilebilir olması nedeniyledir. 60Wh. Mesele şu ki, aşıyorsun 10 saat kullanım zorlanmadan ve ekranın her zaman açık olmasından bahsediyoruz. Bu bölümdeki önemli bir detay, 1C teknolojisine sahip olmasıdır. hızlı şarjevden uzaktayken çok agresif olan bir göl olan yukarıda belirtilen pilin şarjının yarısını doldurmaya yarım saatte ulaşılmasını sağlar.

Xiaomi Pro’da kusursuz donanım

Gerçek şu ki, bu en çok tamamlamak bu size internette gezinmek için çok hizmet ediyor; video düzenlemeden geçmek; ve hatta olabilir oyunları çalıştır örneğin Fortnite gibi. Bunun nedenleri, genel olarak bu dizüstü bilgisayarın çok eksiksiz olduğunu açıkça gösteren aşağıdakilerdir:

  • 4.2 GHz frekansında çalışan Intel Core i5-10210U işlemci
  • 8 GB RAM
  • NVIDIA GeForce MX250 özel grafikler
  • 512 GB tipi SSD dahili depolama

Xiaomi Mi Notebook Pro dizüstü bilgisayarın yan tarafı

Bu indirimli Xiaomi dizüstü bilgisayarı kaçırmayın

Buraya kadar anlattıklarımız bir bilgisayar olarak ev dışında bile sorunsuz çalışabilmeniz için size ilginç geliyorsa şimdi size online satın alma linkini bırakıyoruz. indirim en önemlilerinden: %40. Bu sayede finişi olan bir model için oldukça uygun bir fiyat ödemeniz gerekiyor. alüminyum ve en verimli soğutma sistemine sahip olmasıdır. Bu arada, bu modelin ağırlığı sadece iki kilo, bu da onu 15 inçlik bir sırt çantasında taşırken travmatik değil.

Bitirmek için, bu ekipmanın bir mükemmel bağlantı, azaltılmış Xiaomi dizüstü bilgisayarı bir monitöre veya Akıllı TV’ye bağlamak için WiFi, Bluetooth veya video çıkışı eksikliğinin olmadığı yerlerde. Ayrıca ses çok iyi çözülmüş, çünkü iki tane var. Yüksek Çözünürlüklü uyumlu stereo hoparlörler ve Harman tarafından imzalanmış olduklarını. Kuşkusuz, mükemmel seçeneklerin tümü belirtilmiştir.

Xiaomi’nin yeni laptop girişinde sunduğu gülünç fiyat avantajından yararlanın, Topes de Gama’da ilk ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…