Yeni verilere göre, 2023’te Apple Pencil destekli katlanabilir 7.3 veya 7.6 inç iPhone görünebilir

Kanada’daki iPhone, EqualOcean analist şirketi tarafından sağlanan verilerden haberdar olan ilk medya kuruluşuydu. 2023 yılı için katlanır bir iPhone’un gelişini öngörüyor.

Bu cihaz olurdu 7.3 veya hatta 7.6 inç OLED ekran, ve Apple Pencil’ı destekleyebilecekti. Kaynak, Apple’ın geleceği hakkında veri sızdırma geçmişine sahip olmamasına rağmen, katlanabilir bir iPhone’un belirli ekran boyutu hakkında ilk kez (olası) veriye sahibiz.

Cep telefonu ve tablet arasındaki sınırla oynama

{«dosya»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/03/02/b3/602a8b374bd22fdb57/default-standard-180.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/0b/f0/a3/602a99254bd22f0b87/orijinal/mini-lenovo-thinkpad-x1-fold.jpeg»}

Var lehinde ve aleyhinde ipuçları Apple ürün yelpazesinin şu an ve tarihinde. Steve Jobs, orijinal modelinin sunumunda iPhone’un asla kalem olmayacağını açıkça belirtti, ancak iPad mini ve 7,9 inç ekranı bunu destekliyor. Belki de ekranı iPad mini ile aynı boyutta olan bir iPhone, kalemi kucaklamak için bir kılıfa sahip olabilir.

Samsung, yeni Galaxy Z Fold 2 ve düz cep telefonlarının sonunun belki de aceleci açıklaması

Diğer söylentilere bakacak olursak, Mark Gurman’ın bir yıl önce, yani 2022’de iPhone’u öngördüğünü görüyoruz. Asya medyası ayrıca, iki katlanabilir iPhone prototipinin Apple’ın dahili dayanıklılık testlerini çoktan geçtiğini ve katlanabilir ekranlar için varsayımsal siparişlerin zaten kitaplarda olduğunu gösteriyor. Bu veriler hakkında ciddi olmak için henüz erken, ancak bu bir işaret olabilir: katlanabilir iPhone daha ciddi hale geliyor.

Resim | Daniel Romero, Unsplash’ta

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yeni verilere göre, 2023’te Apple Pencil destekli katlanabilir 7.3 veya 7.6 inç iPhone görünebilir aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…