Yeni söylentilere göre iPhone 13, her zaman açık ekran ve daha fazlasıyla mat siyah renkte sunulacak.

Yeni söylentilere göre iPhone 13, her zaman açık ekran ve daha fazlasıyla mat siyah renkte sunulacak.

EverithingApplePro YouTube kanalındaki yeni bir video, önümüzdeki Eylül ayında görmeyi umduğumuz yeni iPhone 13 hakkında bir dizi söylenti bırakıyor. Video, son zamanlarda tahminleri oldukça doğru çıkan ve bize bunu söyleyen sızıntıcı Max Weinbach’ın ayrıntılarını aktarıyor. bu yılki iPhone ailesi hakkında yeni veriler sağlayın.

Küçük değişiklikler, ancak günden güne önemli

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/31/7b/c4/5ea6fc0a3bef077bee/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/21/31/62/5ea6fbf63bef077bf9/orijinal/nueva-miniatura-iphone-se.jpeg»}

Video, yeni iPhone 13’ün bu isme sahip olmaları durumunda, Her zaman açık bir ekrana sahip olacaklar. Bir süredir duyduğumuz ve son aylarda güçlenen bir söylenti. Videoya ve Ming-Chi Kuo’nun kendisi gibi diğer söylentilere göre, yeni iPhone 13, Apple Watch’a benzer bir LTPO ekrana sahip olacak.

Bu görüntüleme teknolojisi sayesinde Apple, yenileme hızını dinamik olarak uyarlayabilir, her zaman açık olan bir ekranın pil ömrünü neredeyse hiç etkilememesi için yeterince aşağı indirin. Aynı ekran, Cupertino şirketinin bize 120Hz ekranlı bir iPhone sunmasına izin verecek, videonun da doğruladığı bir söylenti.

Gerçek şu ki, bu yenileme hızına sahip bir ekranın kullanıcı deneyiminde bir değişiklik anlamına gelip gelmeyeceği konusundaki tartışmalar hala oldukça canlı. Bazıları günlük kullanımda bu daha fazla akışkanlığı takdir etmenin zor olduğunu düşünüyorlar ve ekstra tüketiminin farkı kapatmadığını, bazıları ise ileri teknoloji telefonlar için gerekli bir özellik olduğunu düşünüyor.

Her Zaman Açık Ekran, minimum özelleştirme yeteneklerine sahip olacaktır. Mevcut tasarım temelde grileşmiş bir kilit ekranı gibi görünüyor. Saat ve pil şarjı her zaman görülebilir. Bildirimler, bir çubuk ve simgeler kullanılarak görüntüleniyor gibi görünüyor. Bunları aldıktan sonra, ekranın tamamen aydınlanmaması dışında bildirim normal şekilde görünecektir. Bunun yerine, soluk ve yalnızca geçici olması dışında, artık alıştığınız şekilde görüntülenecektir.

iPhone 13’ün tasarımına ve görünümüne geçen EverythingApplePro, bu yeni iPhone ailesinin dış görünümünde çok az değişiklik olmasını bekliyor. Bekledikleri şey orada olması yeni bir renk: mat siyah. Halihazırda iPhone 7 ile sunulana benzer bir şekilde, Apple, ellerde “daha fazla tutuş” sağlamak için dokuyu “iyileştirdikten” sonra bu zarif bitişi sunacaktı. Bu bitişte, iPhone 12 mini ve iPhone 12’ye parlak siyah indirmek için henüz çok erken olsa da, yalnızca Pro soyadına sahip modellere ulaşması bekleniyor.

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 Saat 9 26 07

Video ayrıca, Ming-Chi Kuo’nun altı yerine beş bileşenli bir merceğe geçerek ultra geniş açılı kameralara yükseltme öngörüsünü de doğruluyor. Kameralardaki iyileştirmelere gelince, yazılım sayesinde yeni A15 çipinin ve LiDAR’ın gücü görünüyor. Apple bize videolarda portre modu sunacak. Görünüşe göre portre modunda bir video kaydedebilir ve daha sonra alan derinliğini değiştirebiliriz.

Mat siyah, kameralarda iyileştirmeler, astrofotografi modu, 120Hz ve Always-On ekran ve videoda portre modu.

Yeni iPhone 13 ayrıca bir daha güçlü MagSafe için mıknatıs dizisi ve iPhone gökyüzünü veya ayı algıladığında etkinleştirilecek, daha uzun pozlama süreleri ve daha fazla dahili işlem sunan bir astrofotografi modu.

Ekran Görüntüsü 2021 02 15 Saat 9 26 19

Son olarak, video birkaç ilginç veriyle sona eriyor: AirTag’ler Mart veya Nisan’da gelecekti ve bir Yazılım güncellemesi gerektiriyordu ve Apple Watch Series 7, kan şekeri takibi için zamanında gelmeyecek.

Google uygulamaları güncellemelere geri dönüyor, YouTube zaten App Store'un gizlilik etiketlerini gösteriyor

Yıl ilerledikçe, Apple’ın iPhone tasarımlarını birkaç ay önceden kapattığını bilerek, Eylül ayında göreceğimiz şeylerin yeni ayrıntılarını öğrenebileceğimizi umuyoruz. Şimdiye kadar öğrendiklerimizle, her şey onun çok ilginç bir nesil olacağını gösteriyor.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yeni söylentilere göre iPhone 13, her zaman açık ekran ve daha fazlasıyla mat siyah renkte sunulacak.aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…