Yeni Smartwatch ve Fitbit Versa 2’de 50 €’dan fazla tasarruf edin

Akıllı saatler ve bilezikler söz konusu olduğunda Fitbit’in referans üreticilerden biri olduğuna şüphe yok. Ayrıca modellerinde öne çıkan bir şey varsa o da malzemelerin yüksek kalitesi, işlevleri ve yetenekleri ve tabii ki tasarımdır. Bir akıllı saat satın almayı düşünüyorsanız veya sizinkinin zaten emekliliğe ihtiyacı varsa, şimdi alma fırsatınız var. Bu Fitbit’te ilginç bir indirim var.

Sunulan model, Fitbit Versa 2, spora, işe ve hatta daha şık giyinmemiz gereken bir etkinliğe giderken bile her zaman takabileceğimiz bir akıllı saat. Ve şık ve modern bir tasarıma sahip olması, Fitbit Versa 2 için birçok uyumlu kayışla beğenimize veya her durum için özelleştirilebilmesidir.

Harika bir tasarıma sahip eksiksiz bir akıllı saat

Sağlığımızı ve zindeliğimizi iyileştirmemize yardımcı olabilecek ve ayrıca aşağıdaki gibi ilginç işlevlere sahip bir akıllı saattir. Alexa yerleşik, kalp atış hızı izleme, uyku kalitesi, akıllı bildirimler vb.

Bir bakışta tüm istatistiklerimizi görmek mümkündür. gerçek zamanlı egzersizler. Yakılan kalorileri daha iyi takip edebilmek ve hatta kalp atış hızı trendlerimizi kontrol edebilmek için sürekli kalp atış hızı izleme işlevine sahiptir. Ayrıca uyku kalitemizi tüm evrelerinde bilmemizi sağlar.

Tabii ki, tüm kontrol etmek ve almak mümkündür. bildirimler cep telefonumuzu saatin üzerinde görebilir ve cep telefonunu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmadan bileğinden onlara danışabilirsiniz. Bu sayede aldığımız e-posta mesajlarını, SMS, WhatsApp, gelen arama bildirimleri, takvim hatırlatıcıları vb. görebiliriz.

Antrenmana çıkarken müzik dinlemeyi sevenlerdenseniz Fitbit Versa 2 ile Spotify uygulamasını kontrol etmek ve favori listelerimizi eklemek, 300’den fazla şarkı depolamak mümkün. En sevdiğimiz şarkılardan hiçbirini bize bırakmamak için Deezer’dan yapmak da mümkün.

Fitbit Versa 2 satın aldığınızda 50 Euro tasarruf edin

Üretici tarafından bu model için belirlenen resmi fiyat 199,95 Euro’dur, ancak Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde mümkün 50 Euro’dan fazla tasarruf edin şu anda satın alma işleminizde. Ve online alışveriş devi bu fiyata %25 indirim uygulamış.

Bu şekilde Fitbit Versa 2’yi uygun fiyata satın almak artık mümkün. 149 Euro’luk son fiyat. Amazon Prime hizmetine abone olan kullanıcılarsak, ücretsiz gönderimden yararlanabiliriz. Her durumda, teslimat süresi yaklaşık iki iş günüdür, bu nedenle şimdi siparişinizi verirseniz, hızlı bir şekilde elinizde olabilir ve keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Yeni Smartwatch girişi ve Fitbit Versa 2’de 50 €’dan fazla tasarruf, Topes de Gama’da ilk olarak görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…