Yeni ses çubuğu: LG’den biri artık Amazon’da azaltıldı

Baharın gelişi, Amazon çevrimiçi mağazasının oldukça önemli olan bazı cihazları indirimli olarak almanın mümkün olduğu ve dolayısıyla daha cazip satın alma seçenekleri haline geldiği anlamına geliyor. Söylediklerimize bir örnek lg ses çubuğu şu anda bir teklif oldukça dikkat çekici.

Bahsettiğimiz model olan LG SN7CY, her türlü içeriği (filmler ve hatta en gelişmiş konsollardaki oyunlar gibi) izlerken TV’nin hoparlörleriyle yaşadığınız deneyimi geliştirmek için mükemmel. Bunu söylüyoruz çünkü bu aksesuarın sunduğu tam güç müzik seti varır 160WMevcut herhangi bir TV’nin sunduğundan çok daha üstün olan , bu nedenle daha güçlü basların ve çok daha belirgin tizlerin keyfini çıkarmak söz konusu olduğunda bir başarıdır.

LG SN7CY ses çubuğu ön

Bu LG ses çubuğunun kalite bölümünde sahip olduğu diğer iyi ayrıntılar şunlardır: yüksek çözünürlüklü, ses kaynağı da mükemmelse mükemmel tanım sağlar. Gerçek şu ki, tüm detaylar daha kesin bir şekilde duyuluyor, bu da kullanıcı için her zaman faydalıdır. Ayrıca, ile uyumluluğu da vardır. Dolby Atmos ve DTS:X, diğer şeylerin yanı sıra, içerikte mevcut olan tüm efektlerin düzgün bir şekilde yeniden üretilmesi için yerelleştirmenin çok iyi olmasını sağlar (24 bit ve 192 KHz sesle uyumluluğu dikkate almaya değer). Şüphesiz sizi ikna edecek bir model.

LG SN7CY için iyi bir anlaşma

Şu anda içinde 3.0.2 sistem bulunan bu modele en az bir fiyata sahip olabilirsiniz. sadece 229,99 euro. Bahsedilen özellikler ve salona yerleştirildiğinde çok fazla yer kaplamayan bir sound bar olduğu düşünüldüğünde en uygun figür. Lafı daha fazla uzatmadan, Amazon’da kullanmanız gereken bağlantıyı aşağıya bırakıyoruz, burada bir Prime hesabı olması durumunda, nakliye maliyetleri söz konusu olduğunda hiçbir şey eklemek zorunda değilsiniz.

Bu LG ses çubuğunun bağlanabilirliği

Bir yandan eksik değil Bluetooth, bugün çok önemli bir şey çünkü herhangi bir kablo kullanmadan senkronizasyona izin veren epeyce televizyon var (tabii ki bu aynı zamanda telefonlardan ve tabletlerden içerik gönderilmesine de izin veriyor). Ayrıca ses girişi gibi diğer bağlantı seçeneklerinden de yoksundur ve ayrıca, HDMI pratik olarak mükemmel uyumluluk sağlar. Bu arada, bu son seçenek 4K içerikle uyumludur.

LG SN7CY ses çubuğu köşesi

Gerçek şu ki, bu eksiksiz LG ses çubuğu, çok çarpıcı seçeneklere sahip olduğu için iyi bir satın alma seçeneğidir. meridyen işbirliği yüksek kaliteli ses elde etmek için ve tüm bunları oldukça sınırlı boyutlarla yapıyor. Bunlar aşağıdaki gibidir: 119 x 890 x 65 santimetre, bu nedenle mevcut herhangi bir televizyonun altına mükemmel uyum sağlar.

Gönderi Bir ses çubuğunun çıkışını yapıyor: Şimdi Amazon’da satışta olan LG’den bir tanesi Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…