Yeni Samsung WindFree Pure 1.0 klima aynı zamanda hava temizleyici olarak da çalışır ve elektrostatik PM 1.0 filtresiyle birlikte gelir

bu Hava temizleyicileri Evlerindeki havayı kirleticilerden ve mikroorganizmalardan temizleyecek bir cihaz arayan geleneksel kullanıcılar arasında giderek daha popüler hale geliyorlar; bu, üreticilerin tespit ettiği bir şey ve bu nedenle piyasaya yeni modeller sunma kararlılığı.

Bir örnek Samsungduvara monte klimalar kataloğunda gelişini henüz duyuran , Rüzgarsız Saf 1.0ile donatılmış olarak gelen konut piyasası için yeni bir model. hava temizleme filtresi PM 1.0 ve temizlik ve hava kalitesi yönetimini iyileştirmeye odaklanan çeşitli özel teknolojiler.

WindFree teknolojisi, elektrostatik filtre ve Dondurarak Yıkama

Başlangıç ​​olarak, yeni klimalar şu teknolojiye sahip olacak: Rüzgarsız temel olarak hava çıkışını binlerce mikro delikten odaya dağıtmaktan, akışı daha düzgün, sessiz bir şekilde ve hepsinden önemlisi geleneksel ekipmanın tipik soğuk hava akımları olmadan dağıtmaktan oluşur.

Ar12axkaawkneu 002 Ön Açık

Cihaz, bir PM 1.0 elektrostatik filtre Hava temizleyici gibi çalışır. Toz parçacıklarını filtreleyebilir 0,3 mikrona kadar sayesinde mikroorganizmaları sterilize eder. elektrostatik şarj cihazı. Toz ve belirli bakteri türlerinin toplanmasından iki bileşen sorumludur, fırça üzerindeki bir boşaltıcı negatif iyonlar üretir, negatif bir yük uygulanır ve kirleticiler toplayıcının elektrostatik kuvveti nedeniyle toprak elektrotuna sıkıca yapışır.

Üreticiye göre, performansı İngiliz enstitüsü Intertek tarafından doğrulandı ve filtrenin mikroorganizmaların %99’undan fazlasını sterilize eder test sırasında yakalandı. Ek olarak, işlevsellik dondurunYıkaünitenin temizlenmesine yardımcı olur ve belirli bakteri türlerinin %90’ına kadarını öldürür.

Bunun için iç ünitenin ısı eşanjörü buzla kapatılarak -15 ºC’ye soğutulur. Daha sonra defrost modu devreye girer ve erimiş buz belirli bakteri türlerini öldürür ısı eşanjöründe bulunur.

Ar12axkaawkneu 007 Ön Alt

Hava kalitesi kontrolü

Bu modelin bir diğer yeniliği de yeni LCD ekran sayesinde iç ortam havasının kalitesini kolayca kontrol edebileceğiniz lazer sensörleri PM 10, PM 2.5 ve PM 1.0 konsantrasyonlarını ölçer. Hava kalitesi, algılanan en yüksek konsantrasyondan itibaren ekranda otomatik olarak görüntülenir ve dört renkle ifade edilir: “çok iyi” (mavi), “iyi” (yeşil), “zayıf” (sarı) ve “çok kötü” (kırmızı) .

Ar07t9171hb3 003 L Perspektif

Ayrıca klimaya bakmak istemiyorsak, başka bir odadayız veya evden uzaktaysak, klimadan havanın kalitesini takip edebiliyoruz. SmartThings mobil uygulaması toz sensörü odadaki hava kalitesini her zaman kaydettiği için ünite kapalıyken bile.

Kontaminasyon “eksik” veya “çok eksik” seviyeye ulaştığında, cep telefonuna bir bildirim gönderilir ve kullanıcı yanıt verebilir. arıtma modunu uzaktan etkinleştirme kapalı hava. Ayrıca ses kontrolünü de kullanabiliriz. Bixby klima kontrolünü açıp kapatmak için tercih edilen soğutma modlarını seçin, çalışmayı programlayın ve enerji tüketimini izleyin.

Bir hava temizleyici evi küflerden, virüslerden ve bakterilerden nasıl temiz tutabilir: Üreticiler yanıt veriyor

Fiyat ve müsaitlik

Samsung şu anda yeni klimalarının fiyatlarını veya satış tarihini açıklamadı, ancak bu tür cihazların geleneğini takip ederek bahardan itibaren mağazalara ulaşacağını varsayıyoruz.

Daha fazla bilgi | Samsung

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yeni Samsung WindFree Pure 1.0 klima aynı zamanda hava temizleyici olarak da çalışır ve elektrostatik PM 1.0 filtresiyle birlikte gelir aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…