Yeni Samsung uygulamalarıyla Samsung Galaxy’nizin sıcaklığını ve RAM belleğini izleyin

Samsung Galaxy Labs uygulaması, deneysel modüllerin bir özetidir. Samsung Galaxy deneyimini genişletmek istiyor, birkaç uygulamasını haberlerle güncelledi. Bu arada, iki yeni modül sunar: Bellek Koruyucu ve Termal Koruyucu; sırasıyla hafıza ve sıcaklık bakımına adanmıştır.

Yeni bir Samsung Galaxy kurmak, yalnızca telefonun donanımına erişmeyi değil, aynı zamanda One UI tarafından yönetilen sayısız yazılım seçimini de içerir. kullanıcı deneyimini gerekenden fazlasıyla tamamlayın. Evet, pelerin olduğu kadar ağır ve bloatware ile dolu olarak geliyor. Yine de, diğer cep telefonlarında olmayan işlevleri sunduğuna şüphe yok. Samsung çok daha özel yazılımlar sunduğu için bununla da kalmıyor; hangi sürekli genişliyor.

Samsung Galaxy’nizin sıcaklığını ve RAM belleğini izleyin

Samsung Galaxy Laboratuvarları

Samsung, kullanıcılarına cihaz deneyimini genişletmeye adanmış iki uygulama sunuyor: İyi Kilit ve Galaxy laboratuvarları; ilki cihazın aşırı kişiselleştirilmesine, ikincisi ise deneysel yazılım aracılığıyla gözetimine adanmıştır. Her ikisi de One UI 3’e atlamak için güncellendi. Samsung Galaxy Labs yakın zamanda iki uygulama ekledi: Thermal Guardian ve Memory Guardian.

Samsung Galaxy'nizi tamamen nasıl özelleştirebilirsiniz: bunlar en iyi Good Lock modülleridir

Galaxy Labs modüllerinin arkasındaki fikir şudur: önemli donanım ve yazılım sorunlarına göz kulak olurken cihaz kullanımını artırın. Görevleri RAM belleğin nasıl çalıştığına ve sıcaklık sensörlerinin hangi sıcaklığı algıladığına dair geniş bir vizyon sunmak olduğu için, yeni uygulamalar tam olarak oraya yönlendiriliyor.

Termal Koruyucu

Samsung Galaxy Laboratuvarları

Uygulama, gün boyunca ulaştığı eşiklerle cihazın sıcaklığını takip ediyor. Değerleri doğru anlamak için grafikler sunar. ve izin verir cihazın çıkıntı yapmaması için eşiği azaltın: Thermal Guardian aşırı sıcaklık algılarsa, GPU kısıtlamasını otomatik olarak azaltır. Ayrıca arttırılabilir.

Hafıza Koruyucu

Samsung Galaxy Laboratuvarları

Bu uygulama, bu bileşenin maruz kaldığı yükü anlamak için farklı grafikler göstermek için Samsung Galaxy’de RAM belleğinin kullanımını analiz eder. Gerçek zamanlı olarak geçmişi ve izlemesi vardır; ile belleğin her bir belirli bölümünü kaplayan uygulamalar. Ve bir eki var: Hafıza koruyucusu, bir baskı ile hafızanın temizlenmesine izin verir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/51/ae/22/600b3a324bd22fda13/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/57/39/32/600b3e594bd22fda58/original/samsung-galaxy-s21-ultra-analisis-una-camara-que-no-expected-miniatura.jpeg»}

Samsung Galaxy Labs, iki yeni modülü dahil etmenin yanı sıra, halihazırda dahil olanlardan bazılarını günceller. Birkaç yeniden tasarlanmış arayüz; ve Battery Guardian daha fazla enerji tasarrufu seçeneği sunar, Örneğin. Tüm bu uygulamaları Samsung Galaxy Labs aracılığıyla indirebilirsiniz: bu bağlantı aracılığıyla Galaxy Store’da bulunur.

üzerinden | SamMobile

– Haberler Yeni Samsung uygulamalarıyla Samsung Galaxy’nizin sıcaklığını ve RAM belleğini izleyin aslen yayınlandı Android Ivan Linares tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…