Yeni Samsung Smart TV 43″ 4K sadece 369,99 Euro’ya

Evde daha fazla zaman geçirme gerçeği sizi sinemaya daha çok sevdirdiyse ya da evde dizi maratonlarına çıkmaya başladıysanız televizyonunuzu yenilemenin vakti gelmiş olabilir. Bu durumda, evinizden çıkmadan otantik bir sinema deneyimi yaşamak için çok büyük olmayan, ancak görüntü ve ses kalitesi sunan yeni bir televizyon arıyorsanız, şimdi bir tane alma fırsatınız var. Samsung Smart TV satışta para için büyük bir değer ile.

Söz konusu model, geçtiğimiz yıl 2020 kataloğunda bulduğumuz modellerden biri. Akıllı TV Samsung 43TU7095. Ekranlı bir televizyondur 43 inç, 4K çözünürlük, HDR10 + desteği ve 4K işlemci ile. Bu nedenle, renk ve yüksek dinamik aralık açısından optimize edilmiş bir görüntü gösterme yeteneğine sahiptir ve ayrıca her sahnede daha derin siyahlar ve gelişmiş bir ayrıntı düzeyi sunar. Crystal UHD teknolojisi sayesinde, bir milyardan fazla rengi daha yüksek saflıkta üretebilir.

Deneyimin eksiksiz olması için ses akıllıdır, yani bu Samsung 43TU7095 yapay zeka sayesinde varyasyonları tespit etme ve sesi her zaman sahne türüne uyarlama yeteneğine sahiptir. gibi belirli işlevler de vurgulanmalıdır. birUzaktan Kumanda, bağlı cihazlarımızı tek bir uzaktan kumanda ile kontrol etmemizi sağlayan veya dokunma görünümüsadece akıllı telefonumuzla televizyona dokunarak, onu televizyonumuzda büyük görmek için ekranı çoğaltacağız.

Bu Samsung modeli, sesli asistanlarla uyumludur, bu nedenle en sevdiğimiz içeriğe Alexa üzerinden basit bir sesli komutla erişebiliriz. Oldukça ince çerçeveleri ve iki ayağı ile modern bir tasarıma sahip olsa da duvara asabileceğiniz 43 inç Smart TV’lerden de biri. Bu modelin ölçüleri Taban dahil 96,3 x 19,25 x 62,73 cm.

Samsung 43TU7095’te neredeyse %25 indirim

Bu Samsung modelinin resmi fiyatı 490 Euro, ancak Amazon’un uyguladığı indirim sayesinde hemen şimdi ilginç bir indirimle almak mümkün. Spesifik olarak, uygulanan indirim neredeyse %25, orijinal fiyatına göre 120 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor. Bu, yalnızca nihai satış fiyatınızı yapar 369,99 €.

Ayrıca, sadece 10 Euro’ya finanse edebiliyoruz ve 90 gün içinde 94,81 Euro’luk dört konforlu taksitle ödeyebiliyoruz. Amazon Prime’a abone olduğumuzda Amazon’un ücretsiz gönderim sunduğu ve teslimat süresi yalnızca birkaç iş günü olan bir ürün. En sevdiğiniz Netflix veya Amazon Prime Video dizilerini ve filmlerini evinizdeki kanepeden izleyebileceğiniz kaliteli bir Smart TV’yi uygun fiyata almak için şüphesiz harika bir fırsat.

Topes de Gama’da ilk olarak 369,99 Euro’ya Estrana Smart TV Samsung 43″ 4K girişi görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…