Yeni Samsung Galaxy S21 FE'nin zaten bir fiyatı var

Yeni Samsung Galaxy S21 FE’nin zaten bir fiyatı var

Bugüne kadar Samsung Galaxy S21 FE, bileşenlerinin eksikliği nedeniyle en karmaşık cihazlarından biri haline geldi. Ama her şeyden önce, işaretlerin Güney Koreli şirketin bu ekipmanı önümüzdeki ay sunacağını gösterdiğini ve görünüşe göre sızdırıldığını tahmin ediyorum. Samsung Galaxy S21 FE’nin sahip olacağı fiyat.

Ünlü sızıntıcı Roland Quandt’ın yayınına göre heyecanyeni Samsung cihazının 500 Euro’yu aşacağı özellikle konuşuluyor Samsung Galaxy S21 FE’nin fiyatı 660 Euro olacak 128 GB dahili depolamaya sahip sürüm için ve 256 GB sürüm için 705 Euro.

Samsung Galaxy S21 FE fiyatı

Samsung Galaxy S21 FE’nin fiyatını ve özelliklerini filtreledi

görünüşe göre Samsung Galaxy S21 FE, 6.5 inç OLED ekranla gelecek Full HD çözünürlüğe sahip bir işlemci Qualcomm Snapdragon 888 Android 11’i çalıştıracak. Ayrıca 6 GB RAM ve 4.500 mAh pil ile gelecek.

Spesifikasyon sayfasını tamamlamak için, bu cihaz, ana kamerasında toplam 3 sensör barındıracakana sensör 12Mp, 12Mp geniş açı ve 8Mp telefoto sensör olacak, ekranının ortasına yerleştirilecek ön kamerası ise 32Mp’ye ulaşacak.

Tasarımla ilgili olarak, Samsung Galaxy S21 FE, tasarımı zaten bilinen Galaxy S21 ile paylaşıyorAncak bazı yapı malzemeleri değişecek, örneğin bu durumda bu cihazın arkası plastikten yapılacak.

Fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…