Yeni reklamda iPhone 12 dayanıklılığı ve Ceramic Shield ekran gösteriliyor

Yeni reklamda iPhone 12 dayanıklılığı ve Ceramic Shield ekran gösteriliyor

Apple, Ceramic Shield ekranın iPhone’a sağladığı direnci vurguladığı yeni bir reklam yayınladı. A sadece 35 saniyelik komik video süre, gördüğümüz sonlarla aynı çizgide.

Rahatlayın, bu bir iPhone

{“videoId”:”x806ccm”,”autoplay”:true,”title”:”iPhone 12 – Fumble”}

İspanyolca’ya “düşür ya da tökezle” olarak çevirebileceğimiz “Fumble” adlı reklamda, baş kahraman, telefon elinden kayıp giderken kırmızı iPhone 12’si ile bir görüşmenin ortasında. Anında yakalamaya çalışırken birkaç saniye sonra iPhone yere düştü, neyse ki sağlam.

Bu telefonların dayanıklılığını ve direncini vurgulamayı amaçlayan “Relax, onun iPhone” serisinde bir reklam daha. Gerçek şu ki, karşılaştırmalı olarak, iPhone 12’ler, gördüğümüz en zorlu iPhone’lar. Bu direnç kısmen ekranı daha iyi koruyan kare kenarlardan ve sahip olduğu ısıl işlemden kaynaklanmaktadır ve bu da düşmelere karşı büyük direnç sağlamaktadır.

Apple’a göre, bu iki faktörün birleşimi iPhone 12’ye diğer iPhone’larda gördüğümüzden dört kat daha fazla düşme direnci sağlıyor. Ampirik olarak değerler, doğrulamayı başardı ve birkaç testi onaylayın.

Gün içinde çok fazla hareket ettiğimiz küçük bir cihaz olan iPhone’u mümkün olduğunca dayanıklı hale getirmenin önemli olduğu açık. Ekranın aynı kenarın bir kısmını kapladığı yuvarlak kenarlardan, ilk darbeyi alüminyum veya çelik olan kare kenarlara geçiş esastır.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yeni reklamda iPhone 12 dayanıklılığı ve Ceramic Shield ekran gösteriliyoraslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…