Yeni realme GT, Snapdragon 888 ile donatılmış hız için doğmuş bir amiral gemisi

yeni canavar gerçekten 2021 için zaten bir adı, sunum tarihi ve onaylanmış özellikleri var. Bu hafta gerçekleşecek Şanghay MWC sırasında, Çinli firma sundu realme GT 5Gbu nesilde kataloğuna öncülük edecek cihaz.

Cep telefonu 4 Mart’ta resmen dünyaya tanıtılacak. Ancak şirket bize bir ilk avans onaylayarak tasarım ve özelliklerinin çoğu.

realme GT 5G, realme’nin 2021 için yeni amiral gemisi telefonu.

Vegan deri sırt ve üst düzey Qualcomm işlemci

Şirket, bir basın açıklamasıyla, realme GT 5G bu yıl için referans modeli olacak. “Amiral Gemisi İkili” adlı yeni bir strateji tanıtacakbunun için sunulmayacak, ancak iki orta-yüksek aralık terminali yıl boyunca.

Aslında, marka iddia ediyor 2021’de orta-yüksek menzilli ürünler şirketin hedefi olacakböylece firmanın bu segmentteki gelişimini teşvik eder.

bu realme GT 5G olmak, bu stratejinin bir parçası olarak gelen ilk model olacaktır. Markanın Snapdragon 888 ile ilk cep telefonuanın en güçlü mobil işlemcilerinden biri.

realme GT 5G sarı

realme GT 5G, sarı renkte vegan deri sırt ile gelecek.

Bu işlemciye bir yeni paslanmaz erişim soğutma sistemiısıyı daha verimli bir şekilde dağıtarak performansı artırmayı vaat ediyor.

Öte yandan firma, telefonun ayırt edici özelliklerinden biri olan tasarımını, çift ​​tonlu vegan deri sırt. Arkada, ek olarak, üçlü kamera sistemi64 megapiksel çözünürlüklü bir sensör tarafından yönetilir.

Son birkaç haftadır sızdırılan bazı detaylar şunlar: yüksek yenileme hızına sahip bir ekranın dahil edilmesi 120 Hz, 65W hızlı şarj ve Android 11 işletim sistemi olarak.

Cihaz 4 Mart’ta resmen sunulacak. Marka onayladığı zaman olacak realme GT 5G fiyatı.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Snapdragon 888 ile donatılmış hız için doğmuş bir amiral gemisi olan New realme GT girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…