Yeni politikalarını kabul etmezseniz WhatsApp’ınıza böyle olacak

WhatsApp, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan en popüler mesajlaşma uygulamasıdır ve tüm bunlar, Telegram veya Signal gibi diğer hizmetlerin ortaya çıkmasına rağmen.

Bununla birlikte, birkaç hafta önce WhatsApp, yeni ve tartışmalı hüküm ve koşulları nedeniyle bir trenddi. birçok kullanıcı benzeri görülmemiş bir çıkışla platformu terk etti.

Şimdi, kalanlarımıza gelince… Yeni politikalarını kabul etmediğimiz varsayımsal durumda ne olur? WhatsApp bu soruyu yanıtladı ve haberler hiç de iyi değil.

Yeni WhatsApp politikalarını kabul etmezseniz olacağı budur

Yeni WhatsApp koşullarını kabul etmiyorsanız hoşçakal deyin.

WhatsApp tarafından resmi web sitesinde bildirildiği üzere, uygulamanın yeni koşullarını ve politikalarını kabul etmeyen herkes için sonuçlar ölümcül olacaktır..

Artık Facebook’un sahip olduğu popüler mesajlaşma uygulamasının belirttiği gibi, 15 Mayıs 2021’den önce tüm bu koşulları kabul etmeyen tüm kullanıcılar, WhatsApp özelliklerinin çoğunu kaybetme riskiyle karşı karşıyalar.

Görünüşe göre hesabınızı kaybetmeyeceksiniz, hatta aramalar ve bildirimler alacaksınız, ama görünüşe göre uygulamadan mesaj gönderemeyecek veya okuyamayacaksınız. Bu aynı zamanda aktif olmayan kullanıcıları, yani aylardır WhatsApp’a erişmemiş olanları da etkileyecektir.

Söylediğimiz gibi, bu yeni politikayı kabul etmemekle WhatsApp hesabı silinmeyecek ancak pratikte kullanılamayacak… yani aynı. Neyse ki 15 Mayıs’tan önce ve uygulamayı kullanmak istemediğimizde, sohbeti hem Android hem de iOS’ta dışa aktarabileceğizkaçırmak istemediğimiz konuşmalarımız olması durumunda.

Kısacası WhatsApp kullanıcısıysanız ve uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız çemberlerin arasından atlamak ve gelecek olanı kabul etmekten başka seçenek yok. Yeni politikaları kabul etmek istememeniz durumunda Telegram, Signal veya Delta Chat gibi uygulamalarımız her zaman olacaktır.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Yeni politikalarını kabul etmezseniz WhatsApp’ınıza ne olacağı girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…

Tabla de contenidos