Yeni müzikler, sanatçılar ve gruplar keşfetmek için en iyi web siteleri

Yeni müzikler, sanatçılar ve gruplar keşfetmek için en iyi web siteleri

Aşırı bilgi çağında, her şey parmaklarımızın ucunda, çok genel. Ve müzik alanında, akış platformlarından, web sitelerinden veya sosyal ağlardan herkes tüm müziğe erişebilir. Eğer istersen yeni müzik keşfetmek Sizi alternatif sanatçılar, gruplar ve türlerle tanıştıracak portallara ve özel web sitelerine de erişebilirsiniz.

İnternet, müzik dinlemek için tartışılmaz ve neredeyse özel bir kaynaktır. Son yıllarda müzik akışı platformları Spotify, Apple Music, Amazon Music, YouTube Music, Deezer ve şirket gibi hayal edebileceğimiz tüm koleksiyonlara erişmemizi sağlıyor.

Ancak, bizim için en basit şey, isabet haftalık olarak güncellenir ve çoğumuz aynı türleri dinleriz. Yeni şarkılar, yeni gruplar veya türler keşfetmek isteyenler için, bunlara gitme zorunluluğumuz var. alternatif portallar her türlü türle ve yayınlanmamış bir kataloğu keşfedin.

Yeni sürümler

farkında olmak istiyorsanız son sürümler her türlü türde, sanatçıda ve grupta önerilerimizi beğeneceksiniz.

Yüksek Sadakat

AltaFidelidad, ana akımın dışında alternatif bir portaldır, hakkında her türlü bilgiyi bulacağız. müzik haberleri.

gibi bölümler aracılığıyla Haberler, yorumlar ışığı gören en son albümlerden, röportajlar ve sinema, televizyon ve tiyatroda müzik, diğer alternatif temaların tadını çıkaracağız.

yüksek sadakat

tulsa dünyası

Alternatif konserler ve festivaller, İspanyol indie temaları ve çok daha fazlası, yeni türler ve yükselen gruplar için bir portal olan El mundo de Tulsa tarafından sunulmaktadır.

Gelecekteki çalma listeleriniz için geniş bir katalog açacak ve size daha önce duymadığınız yeni türlerin ve tarzın tadını çıkarın.

tulsa dünyası

RCRD Listesi

Bu web sitesi sizi buna zorlamak için iyi bir yoldur. yeni müzik tarzları keşfetmek, sanatçılar veya gruplar. E-posta adresinizle kaydolarak her gün muhtemelen bilmediğiniz farklı bir albüm alacaksınız.

İskoç Halkından Afrobeat’e, dünyanın her yerinden besteci ve sanatçılara kadar her türlü alternatif stile ulaşacaksınız. doğrudan e-postanıza.

rcrdlist

çift ​​kulaklı

Bu portalın yükselen gruplar ve sanatçılar Çok ilginç yeni konular keşfetmenizi sağlayacak haberler veya yeni şarkılar gibi bölümleri vardır. Ayrıca özel raporlar ve röportajlar veya belgeseller üretirler.

Üst menüden ulaşabileceğiniz Listeler bölümü şiddetle tavsiye edilir. Sıralamalarda farklı stiller ve şarkılar göreceğiz. alternatif hitlerle ana akım muhtemelen daha önce bilmediğiniz.

çift ​​kulaklı

stereogum

Bu Alternatif Blog, 2002’den beri uzun yıllardır var ve ticari olmayan gruplara ve sanatçılara odaklanıyor. senin bölümün Yeni müzik Genel olarak müzikseverleri hedef alan, günlük olarak düzenli olarak yeni çıkan grupları ve albümleri sunduğu için şiddetle tavsiye edilir.

Portal, aşağıdaki gibi diğer bölümleri içerir: röportajlar, incelemeler ve listeler zorunlu geçiş yerleridir.

stereo sakız

kexp.org

Kexp, insanlara barınak sağlamak isteyen kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. yeni stiller ve sanatçılar. Amerikan kökenli alternatif stiller, halk ve elektronik temalar keşfedeceğiz.

Kexp’in sahip olduğu raporlar Y listeler Her türlü bilgi ile kendinizi bu yeni yapımlara kaptırmak, onları nasıl anlayacağınızı bilmek ve onlardan zevk almak.

kexp.org

Müzik Ninjası

Yeni stillerin en mükemmel portallarından biri, aşağıdakilere odaklanan The Music Ninja’dır. son gelişmeler ve 21. yüzyıldaki yeniliklerin tadını çıkarabilmemiz için onlara görünürlük kazandırma hevesiyle.

Sadece web’e erişerek, alternatif bir temayı oynatmak için Oynat düğmeli bir kontrol çubuğu bulacağız. Sizi en çok şaşırtacak bölüm olsa da çalma listesidiğerleri arasında yeni tuzak, indie, hip hop veya chill trendlerinden içerikle.

müzik ninjası

bütün müzikler

Adından da anlaşılacağı gibi, AllMusic konuyla ilgili her şeyi içinde barındıran bir ansiklopedidir. Her tarzdan yeni müzik keşfetmek isteyenler bölümü ziyaret etmelidir. Yeni sürümler (Yeni sürümler).

En ilginç bölümlerden bir diğeri ise Keşfetmek, Blues, klasik, Latin, rap, R&B, reggae, new age ve daha pek çok tarza erişmenizi sağlayacak. Yerleşik sanatçıları ve grupları her tarzda yeni referanslarla birleştiriyorlar.

bütün müzikler

yeni elektronik müzik

Elektronik müzik, son yıllarda en çok büyüyen türlerden biridir. bu yeni teknolojiler kendi şarkılarını herkese daha yakın hale getirme olasılığını getirdiler ve bu, yükselen yapımcıların görünümünde görülebilir.

karışık bulut

Mixcloud yeniyi yansıtıyor SalıvermeDJ’ler ve prodüktörler ve trance, tech house, deep house, bas, beat vb. gibi çeşitli tarzları.

tüm stiller tamam sınırlı ve organize böylece elektronikteki en iyi üreticileri ve en son sürümleri görebiliriz.

karışık bulut

sen42

You42, her türden yeni yaratıcılar konusunda uzmanlaşmış, ancak elektronik müzik. Tüm stillerin keyfini doğrudan web’den çıkarmak için videolarını, listelerini ve reprodüksiyonlarını bulabileceksiniz.

Ama en ilginci şu bölüm listeler ve son zamanlarda piyasaya sürülen albümler, her zaman Spotify veya Apple Music listeleriyle ilgisi olmayan farklı tarzlara odaklandı.

sen42

Alternatif müzik

alternatif cinsiyet Bağımsızyani en popüler ya da ana akım trendleri takip etmeyen, insanların çoğunluğunun zevklerinden memnun olmayan daha fazla takipçiye sahip.

alternatif liman

Rock, metal ve punk gibi türler içerisinde alternatife odaklanan portAlternativo sizi keşfetmenizi sağlayacak. yeni alternatif gruplar ve yeni ufuklar.

Özel söz bölümü hak ediyor çalma listesi Foo Fighters veya Pearl Jam gibi daha ticari gruplardan da söz edilse de alternatif şarkı listelerini keşfetmek için.

tarafındanAlternatif

JNSP

Bu portal, tüm cinsiyet bilgileri ve haberler. Hem ticari hem de bağımsız türler. Filmler ve diziler için başvurular bulacağız, röportajlar ve çalma listeleri.

Farklı tarzlarda yeni alternatif şarkıların düzenli olarak yayınlandığı Günün Şarkısı bölümü özellikle önerilir.

jnsp

müzikali

Yeni konulara, yeni tarzlara, sanatçılara ve alternatif gruplara erişmek için kendi kaynağınız olarak kullanabileceğiniz çok ilginç alternatif portal.

Duyulan her şeyin aynıymış gibi göründüğü alışılmış klişelerden çıkmak için ideal. Muzikalia’da ses veriyorlar İspanyol alternatif sanatçılar ve uluslararası gruplar.

müzikali

çılgın beyinler

Oynatma listeleri, yalnızca iyi içeriği yeniden ürettikleri, bölümlere ayrılmış ve iyi organize oldukları için değil, aynı zamanda erişmenin iyi bir yolu olduğu için de ilgi çekicidir. yeni içerik.

Bölüm çalma listeleri Crazyminds’den daha az olmayacaktı, yılın farklı anları, etkinlikleri veya zamanları için tematik ve alternatif içerikli listeler bulacaksınız.

çılgın beyinler

Yazı Yeni müzikler, sanatçılar ve gruplar keşfetmek için en iyi web siteleri ilk olarak ADSLZone’da göründü.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…