Yeni Lenovo masaüstü bilgisayar bugün 200 Euro daha ucuza

Evde kullandığınız bilgisayarı değiştirmeyi düşünüyor olabilirsiniz ve aradığınız tür de masaüstü. Durumunuz buysa, size çok iyi bir şekilde nasıl yararlanacağınızı anlatacağız. teklif Oldukça eksiksiz bir ekip elde etmek için şu anda var ve hemen hemen her tür görev için size hizmet ediyor. Bir satın alma hakkında konuşuyoruz Lenovo masaüstü bilgisayar.

Bahsettiğimiz ekipman Lenovo Ideacentre 510S-07ICB’dir ve büyük olasılıkla size neler sunabileceğini bilmekle ne ilgisi olduğu konusunda size hiçbir şey söylemez. Gerçek şu ki, bu bir model kule tipi oldukça kapsamlı boyutlara sahip (sadece 100 x 270 x 288.5 milimetre) ve bu nedenle kullandığınız masanın hemen hemen her yerine ve hatta bunun altındaki bir mobilyaya bile takılabilir. Gri renkte ve dikey formatta bitmiş bu bilgisayarı da satın aldığınızda belirtmeniz gerekmektedir. Bir USB klavye ve fare dahildir Böylece ilk andan itibaren kullanabilirsiniz.

Lenovo ideacentre 510S-07ICB gri renk

Bu Lenovo masaüstü bilgisayarın içinde bulacağınız ana donanım, yazılımın büyük çoğunluğu Şu anda pek çok sorun olmadan kullanabilirsiniz. Piyasadaki en güçlü değil, ama oldukça yeterli. Böylece, içindeki işlemci bir Intel Core i3-8100 maksimum 3.6 GHz frekansında çalışan dört çekirdekli ve buna eşlik eden 4 GB RAM DDR4 yazın ki bu, çoklu görev koşullarında bile (birkaç açık uygulama ile) sorun olmaması için yeterlidir.

Bu Lenovo ideacentre 510S-07ICB için büyük bir tasarruf

Bu sırada bir indirim ulaşan çok önemli %40 Bu, 200 Euro’dan daha az bir şey ödemeyi bırakmanız anlamına gelir. Hem evden çalışmak hem de çalışmak için mükemmel, kaliteli bir masaüstü bilgisayar için mükemmel bir rakam. Bahsettiğimiz ekipmanı almak için kullanmanız gereken ve şu anda nerede olmanız gerekmeyen satın alma bağlantısını size bırakıyoruz. nakliye masrafları için hiçbir şey ödemeyinbu yüzden bu fırsatı kaçırmamanız tavsiye edilir.

Bu Lenovo masaüstü bilgisayarın önemli özellikleri

İstediğimiz şeylerden biri, bunun bir bilgisayar mükemmel depolama kapasitesi olması, çünkü geldiğinden beri 1 TB’a Dahili diskinizde mekanik bir tiptir. Gerçek şu ki, bu bölümü optimize etmek için harici bir cihaza başvurmak zorunda kalmadan, görüntü veya uygulama olmak için ihtiyacınız olan her şeyi depolamak için herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Bunun yanında oldukça başarılı bir model olduğunu da vurgulamak gerekir. küçük gürültü çalıştığında, çok takdir edilen ve yeni bir bilgisayar satın alırken nadiren dikkate alınan bir şey.

Lenovo Ideacentre 510S-07ICB Masaüstü Bilgisayar Ön Bağlantıları

Ayrıca, bağlantı seçeneklerinin bu Lenovo masaüstünde mükemmel olduğunu, aşağıdakilere kadar teklif vermenin yanı sıra, not etmek de önemlidir. altı USB bağlantı noktası (birçoğu 3.0), ayrıca HDMI ve DisplayPort video çıkışı ve hatta Ethernet içerir. Ayrıca kablosuz seçenekleri de vardır. Bluetooth ve Wi-Fiböylece çok sayıda kablo kullanmaktan kaçınmış olursunuz.

Topes de Gama’da bugün 200 avro daha ucuza Yeni Lenovo masaüstü bilgisayarı ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…