Yeni Lenovo dizüstü bilgisayar ve bu teklifle 100 Euro tasarruf edin

Çoğu oyuncu bir masaüstü bilgisayarı tercih ederken, diğerleri evdeyken veya tatile gittiklerinde oynamalarına izin veren bir dizüstü bilgisayar seçerler. Gittiğiniz her yerde çok para harcamadan en sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarmanızı sağlayan taşınabilir bir bilgisayar arıyorsanız, şimdi bunu almanın tam zamanı. Lenovo IdeaPad Gaming 3 büyük bir indirimle.

Gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarın

Bu ekipman, oyun için özel olarak tasarlanmış bir dizüstü bilgisayardır. 15.6 inç ve Full HD çözünürlüğe sahiptir. İçeride, bir işlemci ile donatılmıştır AMD Ryzen 7-4800H eşlik eden büyük güç 16 GB RAM’e sahip.

Dizüstü bilgisayar lenovo ideapad oyun 3 tarafı

Favori video oyunlarımızın keyfini çıkarmak ve mümkün olan en iyi deneyimi yaşamak için ayrıca bir grafik kartına sahiptir. NVIDIA GTX 1650-4GBdepolama bölümünde, bu Lenovo IdeaPad Gaming 3’ün bir 512 GB SSD herhangi bir dosyaya hızlı erişim sağlar.

Bu Lenovo bilgisayarın sahip olduğu ekran, 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük, 250 nit parlaklık sunan ve Parlama önleyici bir IPS paneldir, yani yansımaları önlemek ve mat bir görünüm vermek için bir dizi filtre kullanır. ekran. Bu sayede özellikle bilgisayar başında uzun saatler geçirdiğimiz zamanlarda görme duyumuzun zarar görmemesini ve onu zorlamak zorunda kalmamamızı sağlamış olacağız.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 için Tasarruf

Bu Lenovo IdeaPad Gaming 3, 51,6 x 32,4 x 7,3 cm boyutlarında ve 3,16 gram ağırlığındadır. Türkiye’de kurulduğundan beri özellikleri ve donanımı için oldukça sıkı bir resmi fiyatı olan bir ekip. €899ancak Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde artık daha düşük bir fiyata alabiliyoruz.

Özellikle, çevrimiçi alışveriş devi, bu dizüstü bilgisayarı satın alırken 100 avronun biraz üzerinde tasarruf etmemizi sağlayan bir indirim uyguladı. O kadar ki, şu anda aşağıdaki linkten son fiyatına satın alabiliriz. 799 €. Yukarıda belirtilen konfigürasyona sahip ancak kurulu bir işletim sistemi olmayan bir model, bu yüzden istediğimizi kurabiliriz. Onu en ilginç 15,6 inç oyun dizüstü bilgisayarlarından biri yapan bir fiyat.

lenovo ideapad oyun 3 ön dizüstü bilgisayar

Amazon tarafından satılan ve sevk edilen ve şu anda yalnızca iki veya üç günlük teslim süresi olan bir üründür. Bu nedenle, 48 veya 72 saat içinde dizüstü bilgisayarınızı evde tutabilecek ve keyfini çıkarmaya başlayacaksınız. Siz de Amazon Prime hizmetine abone olan bir kullanıcıysanız, ücretsiz kargo Lenovo IdeaPad Oyun 3’te.

Dilerseniz Amazon şu imkanları da sunar: satın almayı finanse etmek Bu dizüstü bilgisayar, maksimum 90 gün boyunca dört taksitte ödeyebiliyor. Elbette bu sefer biraz ilgiyle karşı karşıya kalacağız ve nihai fiyatı biraz daha yüksek olacak.

Yeni Lenovo dizüstü bilgisayar girişi ve bu teklifle 100 avro tasarruf edin, ilk olarak Topes de Gama’da görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…