Yeni ‘LeBron James 7’ ile tanışın: Los Angeles Dodgers’tan ilham alan spor ayakkabılar

Her şey, Büyük Liglerin şu anki şampiyonlarının, atlayanlar itibaren Melekleryeninin tasarımına ve renklerine ilham verdi ayakkabı Lakers forması 23. Haberler ‘LeBron James 7‘ 23 Şubat’ta çıkan, Kaliforniya beyzbol takımını çağrıştıran renklere sahip.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

İlişki Dodgers Nation portalı tarafından önerildi. Bu site beyzbol dünyasıyla ilgili haberleri yayınlamaya adamıştır. Ve özellikle hükümdarlara odaklanırlar. MLB. Bu nedenle çıkış tarihini açıklamanın yanı sıra renk ve tasarım detaylarını da verdiler.

Söz konusu sitede, bu ayakkabıların yaratılmasındaki ilhamın, dikkate alınması gereken iki konudan kaynaklandığını detaylandırıyorlar. Bunlardan biri, ‘Kral‘ spor kariyerini geliştirdiği şehir ile birlikte kazanır.

LeBron’un oynadığı şehirdeki diğer spor takımlarının hayranı olduğunu açıklıyorlar. Başka bir deyişle, bu durumda o, atlayanlar.

Önceki açıklamanın bir sonucu olarak, bir noktada LeBron temalı spor ayakkabı giydi atlayanlar. Bu nedenle tenis tasarımının öncüsüdür.

Dodgers’ın ‘LeBron’ları’

Twitter kullanıcısı @SoloeLinks, çıkış tarihinin önümüzdeki 23 Şubat olacağını detaylandırıyor. Prensip olarak, sadece Japonya’da olacak ve dünyanın bu tarafına gelişini beklememiz gerekecek.

LeBron James7

Ayrıca yaklaşık 229 dolara mal olacaklarını da açıklıyorlar. Görüntülerde, hafif mavi detaylara sahip baskın beyazı görülebilir: dokuzuncuya açık bir referans. Melekler. Kırmızının varlığı Dodgers’ın alternatif renklerinden kaynaklanacak olsa da.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…