Yeni iPad’in bazı modelleri filtrelenmiştir: Aynı tasarıma sahip iPad mini 6 ve kameralardaki değişikliklere sahip iPad Pro

Yeni iPad'in bazı modelleri filtrelenmiştir: Aynı tasarıma sahip iPad mini 6 ve kameralardaki değişikliklere sahip iPad Pro

Hepimiz söylentilere göre bu Nisan ayında gelmesi gereken yeni iPad’i dört gözle bekliyoruz. Bu bağlamda bugün sızdırılmış iki boyuttaki bazı modeller iPadPro ve iPad mini bu da bazı ilginç değişiklikleri ortaya çıkarıyor.

Beklenenden daha fazla parça ve ipucu iPad

{“videoId”:”x7zpa0x”,”autoplay”:true,”title”:”iPad Pro: Sıradaki bilgisayarınız bir bilgisayar değil”}

Bu fotoğraflar, bir Apple sızıntısı ve blog yazarı olan Sonny Dickson’ın twitter’ında yer aldı ve bu ürünlerin modellerine ait. İşte o modeller aksesuar üreticilerine teslim edilir böylece yeni ürünlerin gelişine hazırlanabilirler.

Model doğası gereği tüm bileşenler mevcut değildir, örneğin Smart Connector’ın 11 inç iPad Pro’da bir çizimden başka bir şey olmadığını ve 12.9 inç iPad Pro’da tamamen bulunmadığını görüyoruz. Ayrıca, söz konusu iPad’in konektörü de yok, ancak bunu anlıyoruz. bu sadece bir ihmaldir ve bir tasarım değişikliği değildir.

Sızdırılan görsellerden en fazla bilgiyi önceki sürüme göre tasarımı koruyor gibi görünen altıncı nesil iPad mini’den alıyoruz. Çerçeveli ve Ana Sayfa düğmeli bir tasarım, ancak Dickson’a göre daha kalın bir şey. Gerçek şu ki, hem Ming-Chi Kuo hem de Mark Gurman, bu iPad mini’nin ekranının boyutu artıyorresimde gördüğümüz karelerdeki azalma sayesinde iyi gelebilecek bir şey.

İPad Pro’ya gelince, kamera sistemi, LiDAR sensörü de dahil olmak üzere bir öncekiyle aynı görünüyor. Tek fark, 12.9 inç iPad Pro’da kamera 11 inçlik modelden daha az çıkıntı yapıyor gibi görünüyor. Bu anlamda, söylentilere göre, tek tek kameraların, lenslerin modülün kendisinden daha az çıkıntı yapmasını bekliyoruz, yine bu modellerde takdir edemediğimiz bir şey.

Intel, onları kullanmayan bir MacBook Pro kullanan yeni işlemcilerini duyurdu

Gerçek şu ki, bu modellerin sızdırılması, Apple’ın planlarından tamamen habersiz olmamıza rağmen, yaklaşan bir sürüm için ipuçları verecek gibi görünüyor. Ancak fikir, bu yeni iPad’in bu Nisan ayında gelmesi, beklemede olacağız.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Yeni iPad’in bazı modelleri filtrelenmiştir: Aynı tasarıma sahip iPad mini 6 ve kameralardaki değişikliklere sahip iPad Proaslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…