Yeni Google Pixel 6’dan bekleyebileceğimiz şey bu

Android pazarında beğendiğimiz bir telefon varsa, o da şüphesiz Google Pixel**’den bazılarıdır. En güçlü değiller, ancak mükemmel performansa, olağanüstü bir fotoğraf bölümüne ve güncellemeler ve güvenlik yamaları açısından en iyi desteklerden birine sahipler.

Google Pixel 5, İspanya’da tadını çıkaramasa da birçok yönden oldukça geliştirilebilir olmasına rağmen ilginç bir cihazdı. Gelecekteki Pixel 6 ile dileklerimiz? İşte onları bırakıyoruz.

Üst düzey bir işlemci

Pixel 5, 2020’nin en ilginç terminallerinden biriydi

Google telefonları hiçbir zaman piyasadaki en iyi işlemciye sahip cihazlar olarak nitelendirilmedi, ancak sonunda bir Pixel’in zaten gerekli olduğuna inanıyoruz. gerçekten üst düzey bir iç mekana sahip.

Pixel 5, o zamanın üst düzey olanları yerine bir Snapdragon 765G taktı ve performans, Google’ın yazılımının oldukça hafif olduğu göz önüne alındığında kabul edilebilirden daha fazla olmasına rağmen, bazı uygulamalarda veya ağır oyunlarda “sadece” bir şey fark edildi.

Google Pixel 6’nın, diğer yüksek aralıklar ve yeni iPhone’lar ile aynı seviyede, Android için bir ölçüt olmasını istiyorsak, Google’ın kendisinin mümkün olan en iyi işlemciye bahse girmesinin zamanı geldi. 888 olabilir mi? Neden?

daha hızlı şarj

Günümüz telefonlarının en önemli yönlerinden biri özerk olmalarıdır.. Gerçek şu ki, Google Pixel 4 en iyi özerkliğe (2.800 mAh) sahip değildi, bu nedenle Pixel 5’in geldiği 4.080 mAh zafer gibiydi.

Şimdi, iyi bir pil kadar önemli olan hızlı şarjdır. Pixel 5’in yalnızca 18W hızlı şarjı var, referans gibi görünen bir cihaz için oldukça kıt bir şeyyani bu yıl tanıtılan yeni model 25W veya 30W’a çıkarsa gerçekten önemli ve gerekli bir iyileştirme olacak.

Parmak izi okuyucuyu saklayın

Piksel 5 kameralar

Pixel 5’in arkasında çift kamera var

Günümüz cihazlarının çoğu, mobil cihazların kilidini açmak için daha modern yöntemler için parmak izi okuyucularını terk ediyor. yüz kilidi açma gibi.

Şimdi, oldukça tuhaf bir durumdayız ve bu, gezegenin yarısından fazlasının, akıllı telefonun kilidini açmaya geldiğinde ortaya çıkan sorunlarla birlikte bir maske takmasıdır. Bu nedenle Pixel 6, yüz kilidi açma özelliğini ekler ancak sırayla parmak izi okuyucuyu tutmak seveceğimiz bir şey olurdu.

En iyi ana sensör

Google, Pixel 3’ten beri ana kamerası için aynı 12.2 MP sensörünü kullanıyor. Dikkatli olun çünkü Google cihazlarının sonuçlarına rağmen görüntü işleme sayesinde olağanüstüPixel 6 ile Google’ın bir adım ileri gitmesi gerektiğine inanıyoruz.

Daha iyi bir ana sensör ile, Pixel 6, düşük ışıklı ortamlarda daha da iyi fotoğraflar çekecek ve ayrıca 8K video kaydına izin verecek. Bu şekilde Google telefonların fotoğraf çekmek için en iyi akıllı telefonlar olduğunu söyleyebiliriz.

İspanya’da ne satılır

piksel 4a

Google Pixel 4a İspanya’da satıldı

Google Pixel 5 oldukça ilginç bir terminal ama satın alamadık. Hâlâ bilmediğimiz garip bir nedenden dolayı, Pixel 5, İspanya’da hiçbir zaman resmi olarak satılmadı yani denemek istiyorsak yabancı mağazalardan almamız gerekiyordu.

İşin ilginç yanı, Google Pixel 4a İspanyol Google Store’da satılıyor, bu yüzden Mountain View firmasının bizim pazarımızda sunmamış olması bize gerçekten garip geliyor, özellikle Fransız gibi diğer Avrupa pazarlarında yapıldığında.

Bu yüzden lütfen Google, mobil teknoloji severler Pixel 6’yı bu 2021’de İspanya’da istiyoruz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Giriş Yeni Google Pixel 6’dan bekleyebileceğimiz şey ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…