Yeni bir sızıntı, her zaman açık ekranlı bir iPhone 13’e, ekranın altında Touch ID’ye ve kameradaki iyileştirmelere işaret ediyor

Aylar geçtikçe, bir sonraki Apple telefonu hakkında daha fazla söylenti ve sızıntı yavaş yavaş ortaya çıkıyor. iPhone 13 şekilleniyor ve onunla birlikte bazı varsayılan özelliklerini biliyoruz. Yeni bir sızıntı, cihazın gelişini ortaya koyuyor. mod her zamanestetik değişiklikler veya 120 Hz ekran Diğer şeylerin yanı sıra.

EverythingApplePro’dan yeni bir videoda youtuber bir dizi söylenti derler bu yılki iPhone’un iddiaya göre ne getireceği. İsim iPhone 12s veya iPhone 13 olabilir, ancak nihai karar her zaman Apple’a aittir ve bunun için herhangi bir standart kurala uymak zorunda değildir. Bununla birlikte, farklı varyantlarında (Mini, Pro, Max…) sahip olabileceği işlevler ve özellikler daha da ilginçtir.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/55/cc/b2/5fec66973bef075fe6/default-standard-720.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/5c/0f/12/5fec73753bef075fe4/orijinal/mini-que-apple-me-compro.jpeg»}

iPad ve Apple Watch teknolojilerini benimsemek

Video, işbirliğiyle sızdıran Max Weinbach, yeni Apple iPhone 13’ün getireceği ekrana atıfta bulunuyor. Aynı boyutta kalsa da kullanılan teknoloji farklı olacak gibi görünüyor. Her şeyden önce 120 Hz’den bahsetmeyi vurgular. Bu ekran yenileme hızını Apple’da olmasa da diğer cep telefonlarında zaten görmüştük. En azından iPhone’da değil, çünkü bir süredir iPad Pro’da mevcut.

Yeni Samsung, Xiaomi ve Apple için 120 Hz ekranlar geliyor: endüstrinin almaya karar vermediği önemli bir adım

Diğer cihazlarınızdan içe aktaracak gibi görünen bir başka özellik de ekran her zaman açık. İlk olarak Apple Watch’larda kullanıma sunulan ve ekranın pil gücünü fazla tüketmeden yalnızca küçük ayrıntıları gösterecek şekilde karardığı bir özellik. Bazı simgelerin, saatin ve bildirimlerin geçici olarak görüntüleneceği iPhone 13’te de benzer bir şeyin kullanılması bekleniyor. Bütün bunlar, neredeyse hiç aydınlatma olmayan ve minimum elemanlı bir arayüzde.

Ekranı biraz bir kenara bırakırsak, iPhone kamerasındaki iyileştirmelerin olası gelişi. Apple, geliştirilmiş bir ultra geniş lens takmak istiyor. Ancak kamera değişiklikleri, yazılım. Portre Modunun videolara gelişinin bir video kaydetmesi ve daha sonra video baskısındaki alan derinliğini değiştirmesi bekleniyor. Ayrıca, daha iyi fotoğraflar çekmek için gece gökyüzünü işaret ederken kameranın ayarlarını değiştirdiği bir astronomi modunun dahil edilmesi (daha fazla pozlama, gürültü azaltma…).

ekran görüntüsü 1

Dikkate alınması gereken bir diğer detay, olası daha küçük bir çentiktir. Parmak izi okuyucusu olan Apple tarafından iyi bilinen başka bir kimlik doğrulama yönteminin eşlik edeceği çentik. Bu evet olurdu ekranın altında bulunan bir parmak izi okuyucusu. Geçen yıl maskelerin yaygınlaşmasıyla parmak izi okuyucu konfor konusunda bir kez daha puan kazandı.

ekran görüntüsü

Apple, telefonlarının yeni özelliklerini resmi olarak sunulana kadar asla duyurmaz. Bu genellikle eylül veya ekimde Bu nedenle, iPhone 13’le ilgili bu söylentilerin (ve zaten bilinenlerin) gerçek olup olmadığını görmek için birkaç ay daha beklememiz gerekecek. Bütün bunlar her zaman bir sonraki iPhone’a eşlik edecek işletim sisteminin sürümü olan iOS 15’in söylentilerini dikkate alıyor.

üzerinden | Her şeyApplePro

– Haberler Yeni bir sızıntı, her zaman açık ekranlı bir iPhone 13’e, ekranın altında Touch ID’ye ve kameradaki iyileştirmelere işaret ediyor aslen yayınlandı Xataka Cristian Rus tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…