Yeni başlayanlar için bir USB mikser nasıl seçilir

Gerçek şu ki, giderek daha fazla insan DJ olarak ilk adımlarını atmak istiyor. Ve bunun için kendi seanslarınızı oluşturabileceğiniz bir miksere sahip olmak çok önemlidir. Bu dünyada mı başlıyorsun? ile bu derlemeyi kaçırmayın yeni başlayanlar için en iyi usb mikserler

DJ olarak ilk adımlarınızı atacağınız bir USB mikser istiyorsanız veya farklı ses kaynakları kullanarak bir video oluşturmak istiyorsanız, harika sonuçlar verecek ve fazlasıyla yeterli olacak ürünlerden bahsediyoruz.

USB karıştırıcıların avantajları

karıştırma masası

Beklenildiği gibi, vereceğiniz kullanıma bağlı olarak, az ya da çok profesyonel bir modele ihtiyacınız olacak.. Ancak bu durumda yeni başlayanlar için modellere odaklanmak istedik. Ve mikserin USB bağlantısı sunması, dikkate alınması gereken büyük bir değerdir. Her şeyden çok, çünkü sunduğu en büyük avantaj, kullanım kolaylığıdır.

Ve bu, bu tür Cihazların çalışmaya başlaması için masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza bağlı olması yeterlidir. Çoğu model herhangi bir sürücünün yüklenmesini gerektirmez ve bu dikkate alınması gereken bir değerdir. Ek olarak, bu tür bir cihazın sunduğu olanaklar, bir mikser satın almayı harika bir fikir haline getiriyor.

Örneğin, konsolu oynarken kendinizi kaydetmek ve video oyununun sesini diğer efektlerle karıştırmak isteyebilirsiniz. Bu tür bir tablonun size fazlasıyla yeterli sonuç vereceğini biliyorsunuz. Aynı şey, kendi şarkılarınızı yaratan bir DJ olarak başlamak istediğinizde de olur. Burada profesyonel kullanım için modeller bulamayacağınız doğrudur, ancak bunlar olacaktır. yeni başlayanlar için mükemmel karıştırıcılar.

Dikkate alınacak modeller

Artık bu tür bir ürün seçerken nelere dikkat etmemiz gerektiğini bildiğimize göre, kendi mikslerinizi en kolay şekilde oluşturmaya başlayabilmeniz için farklı USB modellerini bulacağınız bir liste hazırladık.

Hercules DJ Kontrol Inpulse 500

Hercules DJ Kontrol Inpulse 500

Kaliteli bir mikser satın almak söz konusu olduğunda Hercules firmasının en büyük referanslardan biri olduğunu zaten söylemiştik. Böylece bu üreticinin birkaç modelini bulacaksınız. Bu durumda şunu önermek istiyoruz: Hercules DJControl Inpulse 500 masası, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak eksiksiz bir ürün.

Bu özel model, mikseri kaldırabileceğiniz ve bir içecekle ıslanmasını önleyebileceğiniz geri çekilebilir ayakları ile dikkat çekiyor. Herhangi bir partiyi canlandırmak için mükemmel!

Numark Mixtrack Platin FX

Numark Mixtrack Platin FX

Önermek istediğimiz ikinci model ise şudur. Numark Mixtrack Platin FX karıştırıcı. Bu durumda, agresif bir tasarıma sahip olan ve tarafların ruhu olacak bir model buluyoruz. Dahası, şarkılarınızı şaşırtmak için çift kanatlı tetikleyicilere sahip 6 eğlenceli hızlı bırakma efektine sahip olduğunu düşünürsek.

Behringer Pro Mikser DX2000USB

Behringer Pro Mikser DX2000USB

USB bağlantısı sunan bir mikser alırken en önemli firmalardan bir diğeri ise; behringer. Bu durumda, 7 kanallı preamplifikatörlerin yanı sıra çok eksiksiz bir ürün olan Pro Mixer DX2000USB’yi tavsiye etmek istiyoruz. 5 stereo giriş böylece her türlü cihazı mümkün olan en rahat şekilde bağlayabilirsiniz.

Reelop Mix Turu

Reelop Mix Turu

Bulabileceğiniz en çok yönlü karıştırıcılardan birine yöneliyoruz. Her şeyden çok, çünkü Reelop Mixtour çok kompakt bir tasarıma sahiptir böylece olasılıklarını istediğiniz yere sıkıştırabilirsiniz.

her şeyden çok çünkü iOS ve Android cihazlarla kullanılabilir, Böylece bu mikseri cep telefonunuzla kullanabilirsiniz. Daha ne sorabilirsin!

Behringer XENYX X1204USB

Behringer XENYX X1204USB

Behringer firmasının tavsiye etmek istediğimiz son modeli bu mikserdir. Behringer XENYX X1204USB’nin çok ilginç özelliklere sahip bir model olduğunu belirtmek gerekir. dört stüdyo sınıfı kompresör vokal ve enstrümantal sesi daha iyi işlemek için.

Ayrıca, bu mikseri PC’nize bağlayabilmeniz ve birkaç saniye içinde kullanmaya başlayabilmeniz için çok kolay bir arayüz sunması ile öne çıkıyor.

Herkül Evrensel DJ

hercules evrensel dj mikseri

Tanınmış firmadan bu diğer modelle yeni başlayanlar için bir USB mikser satın almak istiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken en iyi seçenekleri bulacağınız bu derleme ile devam ediyoruz. hakkında konuşuyoruz Herkül Evrensel DJolanaklarını genişletmek için telefonunuza veya tabletinize bağlayabileceğiniz bir mikser.

amonyak karıştırıcı

amonyak karıştırıcı

Peki ya firma ammonundan gelen bu mikser. Bu durumda, 660 gramı geçmeyen bir ağırlığa ek olarak oldukça ölçülü bir tasarıma (sadece 10.01 x 13.49 x 3.51 cm ölçülerinde) sahip bir ürünle karşı karşıyayız.

Kompakt tasarımına rağmen, bu mikseri yeni başlayanlar için kullanırken en iyi deneyimi yaşayabilmeniz için her türlü işlevi olduğunu unutmayın.

Numark DJ2GO2 Dokunmatik

Numark DJ2GO2 Dokunmatik Karıştırma Konsolu

Satın alabileceğiniz en kompakt modellerden bir diğeri de bu Numark DJ2GO2 Touch mikseridir. Düşük fiyatına rağmen kendi ışığıyla parıldayan, ana DJ uygulamaları ile uyumlu bir ürün.

Hercules DJCONTROL Kompakt

Hercules DJCONTROL Kompakt mikserler

Hercules firmasının tavsiye etmek istediğimiz son modeli bu tablodur. Hercules DJCONTROL Kompakt. Mükemmel kalite-fiyat oranına sahip bir model arıyorsanız, şüphesiz satın alabileceğiniz en ucuz mikserlerden biri.

Düşük fiyatına rağmen, kendi karışımlarını oluşturmaya başlamak isteyen herhangi bir kullanıcı için temel özelliklerin hiçbirini kaybetmediğini unutmayın.

muslady karıştırıcı

muslady karıştırıcı

Yeni başlayanlar için mükemmel olan en iyi mikserlerin bu derlemesini, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir Muslady firması modeliyle kapatıyoruz. Evde eğlenceli bir parti için ideal hale getiren, mikrofon bağlamanıza izin veren basit bir model.

Topes de Gama’da ilk olarak yeni başlayanlar için bir USB mikseri nasıl seçilir girişi görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…