Yeni akıllı bant: Samsung Galaxy Fit2 30 Euro’nun altında

Bir süre önce yeni bir akıllı bileklik satın alma fikriniz olduysa, kullandığınız akıllı bileklik istediğiniz tüm gereksinimleri karşılamadığı için, şimdi bir akıllı bileklik var. teklif Tam olarak istediğiniz gibi olması için tüm bileşenlere sahip bir model elde etmek için yararlanmanız gerektiğine inanıyoruz. nasıl alacağınızı gösteriyoruz Samsung Galaxy Fit2.

Bu, diğer şeylerin yanı sıra bir ekran içeren giyilebilir bir aksesuardır. 1.1 inç elde ettiği tüm bilgileri kesin bir şekilde ve iyi bir tanımla göstermesine izin veren tam renkli (bu kısmen panelin tip olması nedeniyle elde edilir) AMOLED, bu da açık havada iyi görünmesini sağlar). Bu, kendisine çok çarpıcı bir görünüm veren ve 126 x 294 piksel çözünürlüğe sahip kavisli bir yüzeye sahip bir bileşendir. Yani şu an için kararlı ve uyumlu olmayı mükemmel bir şekilde yerine getiriyor. plastik gövde akıllı bant.

Samsung Galaxy Fit2 Kırmızı Bileklik

Samsung Galaxy Fit2, mevcut herhangi bir akıllı bileklik gibi, aralarında öne çıktığı gelişmiş bağlantı özelliklerine sahiptir. Bluetooth 5.0 (tüm mobil cihaz işletim sistemleriyle mükemmel uyumluluk sağlar) ve ayrıca Wifi bu da bağımsız olarak ondan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar, bu piyasada rekabet ettiği birçok modelde pek yaygın olmayan bir şeydir. Bu cihazın şu anda mevcut olan en hafif cihazlardan biri olduğunu ve bu nedenle kullanımı çok rahat hale getirdiğini vurgulamak önemlidir. Mesele şu ki, yalnız kalıyor 21 gram.

Bu bileklik için yararlanmanız gereken teklif

Şu anda iyi bir avantajdan yararlanabilirsiniz %17 indirim Evde bulundurmak için sadece 28,90 Euro ödemeniz gereken Amazon mağazasında (Prime hesabı olması durumunda nakliye masrafları için herhangi bir şey eklemeden). olasılığı ile kayışı değiştir Dilerseniz, her zaman olumlu olan, aksesuara yeni bir görünüm kazandırmanızı sağladığı için, kendi evinizden güvenilir ve rahat bir şekilde satın alabilmeniz için kullanmanız gereken bağlantıyı aşağıya bırakıyoruz.

Samsung Galaxy Fit2’de iyi seçenekler

Bu eksiksiz akıllı bandı günlük olarak kullanırken sorun yaşamayacağınızdan emin olmak için önemli olanlardan yoksun değildir. Söylediklerimize bir örnek, size şunu veren IP68 standardı ile uyumluluğudur. Su altında kullanıma izin verir 5 atmosfere kadar derinlikte. Bu, ne yağmur ne de ter onu en ufak bir şekilde etkilemeyeceği anlamına gelir. Ek olarak, olağan darbelerin onu hiç etkilememesi için yüksek dirençli bir kaplama dahildir.

Samsung Galaxy Fit2 sensörü

Son olarak, Samsung Galaxy Fit2’nin bir iyi miktarda sensörAralarında kalp atış hızının veya iyi bir ivmeölçerin bulunmadığı, bunların elde ettiği veriler, telefonlara yüklenen ücretsiz uygulama ile birleştiğinde, her türlü durumda gerçekleştirdiğiniz fiziksel aktiviteyi oldukça hassas bir şekilde bilmenizi sağlar. . Hatta uyku kalitesini bile gösterebilir.

Giriş Smartband’ı piyasaya sürüyor: 30 Euro’dan daha düşük bir fiyata Samsung Galaxy Fit2, Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…